Що таке пін-бар та як його застосовувати у торгівлі. Частина 1

Пін-бар – свічковий патерн, який застосовується у стратегіях Price Action. Від вважається розворотним патерном і може використовуватися для пошуку точки входу на ринок.

Крос-курси: особливості торгівлі

Усі валютні пари, які торгуються на валютному курсі, можна поділити на основні або мажори, крос-курси або мінори, а також екзотичні пари. Перші включають долар США, по-друге немає американської валюти, тоді як треті мають одну або обидві валюти з малою капіталізацією, наприклад, мексиканський песо.

Стратегія Три екрани Елдера

Ветеран біржової торгівлі Олександр Елдер у 1987 році розробив власну стратегію. Основні її характеристики – це універсальність (підійде під будь-які ринки – фондовий, валютний, сировинний) та максимально точні сигнали входу в ринок.

Що таке тільт у трейдингу

Чим довше людина живе, тим краще переконується в тому, що в житті все циклічно – часи успіху змінюються періодами невдач, але це не назавжди.

Стрес-менеджмент трейдера. Частина 2

У першій частині з'ясували, у чому основа усвідомленого страху, яких породжує стрес у процесі торгівлі. У цій частині розбиратимемося зі страхом неусвідомленим. Він підступний, оскільки діє лише на рівні підсвідомості, відтягуючи він ресурси і забираючи сили.

Стрес-менеджмент трейдера. Частина 1

Торгівля на фінансових ринках – досить напружений вид діяльності. Він вимагає концентрації, великих витрат розумової енергії, а окремих випадках призводить трейдера до стану нервової напруги і стресу.

Просідання на форекс: міфи та реальність. Частина 2

У першій частині теми про просідання ми розглянули, що це таке і причини виникнення. У цьому огляді розглянемо, як торгувати, щоб не потрапляти в неконтрольовані просідання. Почнемо з найпоширеніших міфів, які можуть посилити збиток на торговому рахунку.

Просідання на форекс: міфи та реальність. Частина 1

Початківці трейдери, вивчаючи торгові стратегії та ризик-менеджмент, впізнають лякаюче слово просідання. Що це, чи варто боятися просадки і чи можна її уникнути, будемо розбиратися в цьому огляді.