Основні макроекономічні події тижня 15 – 19 квітня 2024 року

Новий торговий тиждень буде насичений даними з Великобританії: вийдуть звіти щодо ринку праці, інфляції та роздрібних продажів. Також очікуються дані щодо інфляції в Канаді та єврозоні, статистика із роздрібних продажів у США.

Підсумки тижня 8 – 12 квітня 2024 року на валютному ринку

Торговий тиждень добіг кінця. Її основними подіями були засідання ЄЦБ та Банку Канади, публікація протоколу FOMC та звіти щодо інфляції CPI та ціни виробників PPI США.

Історія криптовалютної біржі Kraken. Частина 2

Подібно до своїх конкурентів, Coinbase і Binance, Kraken пропонує простий у використанні інтерфейс, цілодобову підтримку клієнтів, функції безпеки, цифрові гаманці, кастодиальні послуги, мобільний додаток та безліч тих же торгових продуктів, послуг та варіанти фінансування.

Щоденник трейдера 8 квітня

Минулого тижня продаж EURUSD sell 1,0732, SL 1,0750, TP 1,0698, який відкривався при відскоку вниз від рівня 1,0749, закрився по стоп-лоссу - пробій рівня виявився хибним.

Основні макроекономічні події тижня 8 – 12 квітня 2024 року

Головними подіями нового торгового тижня будуть засідання ЄЦБ та Банку Канади, публікація протоколу FOMC та звіти щодо інфляції CPI та ціни виробників PPI США.

Підсумки тижня 1 – 5 квітня 2024 року

У перший тиждень квітня основними макроекономічними подіями були звіти щодо ринків праці США та Канади. Також учасники ринку стежили за виступом голови ФРС Джерома Пауелла та публікацією даних щодо інфляції в Німеччині.

Історія криптовалютної біржі Kraken. Частина 1

Kraken - одна з найстаріших і найбільших криптовалютних бірж у США та в усьому світі, яка базується в Сан-Франциско, де учасники ринку можуть торгувати різними криптовалютами, купленими або проданими за паперові валюти.

Щоденник трейдера 1 квітня

На попередньому торговому тижні відпрацювали два розглянуті в минулому огляді технічні сценарії.

Основні макроекономічні події тижня 1 – 5 квітня 2024 року

Головними подіями першого торгового тижня квітня будуть звіти щодо ринків праці США та Канади. Також варто звернути увагу на виступ глави ФРС Джерома Пауелла та публікацію даних щодо інфляції в Німеччині.