Щоденник трейдера 27 листопада

Минулий торговий тиждень був наполовину святковим - у США з четверга були вихідні, що зумовило тонкий ринок та низьку волатильність. Цей тиждень відносно спокійний щодо новин, є ймовірність технічних торгів.

Основні макроекономічні події тижня 27 листопада – 1 грудня

Головними подіями останнього торгового тижня листопада будуть дані щодо ВВП США та Канади, дані щодо інфляції в Німеччині, а також виступи голови ФРС Джерома Пауела та голови ЄЦБ Крістін Лагард.

Підсумки тижня 20 – 24 листопада 2023 року на валютному ринку

Торговий тиждень добіг кінця, тоді як у США з четверга почалися вихідні з нагоди Дня Подяки. Було опубліковано протоколи FOMC, а також протоколи засідань ЄЦБ та РБА. Важливими подіями стали дані щодо інфляції та роздрібного продажу Канади.

Історія Vanguard. Частина 3

У 1996 році Vanguard виходить на міжнародний рівень, відкривши офіс в Австралії. Vanguard Investments Australia відкрила свою діяльність у Мельбурні, що ознаменувало перший вихід фірми за межі Сполучених Штатів. Протягом наступних двох десятиліть Vanguard розширить свою глобальну присутність, включивши до неї кілька європейських країн, Канаду, Мексику і Китай.

Щоденник трейдера 13 листопада

Попередній торговий тиждень ознаменувався обвалом долара США після того, як м'якіші, ніж очікувалося, дані щодо зростання інфляції змінили ринкові очікування щодо ставок ФРС.

Основні макроекономічні події тижня 20 – 24 листопада 2023 року

Головними подіями нового торговельного тижня стануть публікації протоколів FOMC, а також протоколів засідань ЄЦБ та РБА. Також вийдуть дані щодо інфляції та роздрібних продажів Канади.

Підсумки тижня 13 – 17 листопада 2023 року на валютному ринку

Торговий тиждень добіг кінця. За цей час були опубліковані звіти щодо інфляції США, Великобританії та єврозони, а також статистика з роздрібного продажу та індексу PPI США.

Історія Vanguard. Частина 2

У 1983 році Vanguard починає пропонувати своїм клієнтам брокерські послуги. Щоб клієнти могли доповнювати свої вкладення у взаємні фонди окремими акціями та облігаціями, Vanguard презентувала брокерську послугу, яка пропонувала економію до 70% на комісіях з торгівлі акціями.

Щоденник трейдера 13 листопада

Минулий торговий тиждень ознаменувався значним послабленням японської єни, внаслідок чого пара USDJPY технічно зросла в рамках висхідного каналу. Угода на покупку від його підтримки закрилася за тейк-профітом.