Відгуки про компанію Double Case відзначають активну роль компанії у благодійних ініціативах та підтримку соціально відповідальних проектів.

Крім допомоги у здобутті фінансової незалежності, компанія вважає своєю місією допомогу тим, хто її потребує. Зокрема, в рамках щорічної благодійної акції представники регіональних офісів компанії Double Case відвідали спеціалізований психоневрологічний будинок дитини №3 в Одесі, Святошинський дитячий будинок-інтернат, Дарницький дитячий будинок-інтернат у Києві та Львівський дитячий будинок №1 для дітей-сиріт.

 

 

Компанія Double Case відвідала Дарницький дитячий будинок-інтернат у День захисту дітей

1 червня, в День захисту дітей, колектив компанії Double Case здійснив візит в особливе для нас місце, де нужденні дітки отримують турботу і освіту - Дарницький дитячий будинок-інтернат. Наша компанія відвідала цю установу, аби принести необхідні предмети першої необхідності та солодощі, поспілкуватися з дітьми і висловити подяку вихователям і співробітникам інтернату.

Компанія Double Case у Львівському дитячому будинку №1: Підтримка в День захисту дітей

У той час, коли весь світ 1 червня відзначає День захисту дітей, важливо пам'ятати, що є діти, які особливо потребують не тільки захисту, а й турботи, уваги та підтримки. Це діти, які з різних причин опинилися в будинках інтернатах і дитячих будинках. За традицією цього дня колектив компанії Double Case відвідав Львівський дитячий будинок №1 для дітей сиріт.

День захисту дітей у Святошинському дитячому будинку-інтернаті

Кожна дитина заслуговує на турботу, любов і підтримку, особливо в такий значущий день як День захисту дітей. За традицією цього дня команда Double Case відвідала Святошинський дитячий будинок-інтернат у Києві. Ми привезли дітям подарунки та солодощі, провели з ними час, що дало змогу дітям забути про повсякденні турботи і насолодитися святом.

День захисту дітей

Традиційно у більш ніж 30 країнах світу 1 червня відзначається одне з найбільш значущих свят — Міжнародний день захисту дітей. Головна мета цього свята у тому, щоб загострити увагу громадськості на реальних дитячих проблемах. При цьому важливо пам'ятати про надмірно високу кількість дітей, позбавлених не тільки батьківського тепла, але і будь-яких базових матеріальних благ. Тому цей день стає нагадуванням про те, що чужих дітей не буває і в наших силах забезпечити їм гідне майбутнє.

День захисту дітей у Дарницькому будинку-інтернаті

Міжнародний день захисту дітей, що припадає на перший день літа, відзначають у всьому світі з 1950 року. Це особливе свято, яке нагадує дорослим про те, як важливо дотримуватися прав дітей на життя, освіту, відпочинок, а також захист.

День захисту дітей у Львівському дитячому будинку

Це свято є ще одним нагадуванням для дорослих про те, що важливо ніколи не забувати про проблеми підростаючого покоління. В наших силах зробити так, щоб усі діти росли у мирі та добробуті.

Третього червня у Львівському дитячому будинку №1 для дітей сиріт відбувся святковий захід, присвячений Дню захисту дітей. Команда Double Case зі Львова відвідала дитячий заклад з метою створити справжнє свято для вихованців, щоб висловити їм свою підтримку і надати допомогу персоналу. Юні вихованці взяли активну участь у святковій програмі, отримавши у подарунок іграшки та солодощі.

Благодійна акція у Львові від компанії Double Case.

Львівський офіс компанії Дабл Кейс відвідав Центр опіки сиріт. Крім солодощів і фруктів Центр опіки потребував плоттер для нарізки паперу. Центр опіки облаштовує майстерню, де діти навчатимуться дизайну і для цієї майстерні їм потрібен був плоттер. Сподіваємося, за допомогою нашого подарунку діти зможуть навчитися затребуваної професії.

Компанія Double Case побувала на Різдво у центрі захисту дітей “Наші діти”

Компанія Double Case намагається приносити трохи більше у цей світ, ніж навчання трейдингу. На свята ми завжди намагаємось влаштовувати благодійні заходи. На Різдво компанія Double Case принесла трохи свята до центру захисту дітей “Наші діти”. Крім солодких подарунків та канцтоварів для діток ми подарували необхідні господарські товари.