Компанія Double Case відвідала Дарницький дитячий будинок-інтернат у День захисту дітей

1 червня, в День захисту дітей, колектив компанії Double Case здійснив візит в особливе для нас місце, де нужденні дітки отримують турботу і освіту - Дарницький дитячий будинок-інтернат. Наша компанія відвідала цю установу, аби принести необхідні предмети першої необхідності та солодощі, поспілкуватися з дітьми і висловити подяку вихователям і співробітникам інтернату.

Міжнародний день захисту дітей в нашій країні був заснований в 1998 році і головна мета цього свята полягає в тому, щоб привернути увагу до потреб і прав дітей. Особливо це стосується діток, які позбавлені батьківської уваги, і з різних причин проживають не в сім'ях, а в будинках-інтернатах.

1 червня команда Double Case відвідала Дарницький будинок-інтернат і принесла подарунки та потрібні речі

Дарницький дитячий будинок-інтернат приймає понад 50 дітей, які потрапили в складну життєву ситуацію. На сьогоднішній день тут проживає і навчається близько 170 дітей. Багато хто з них не має батьків і родичів, тому ця установа стала для них справжньою домівкою, а вчителі - найближчими людьми.

Викладацький склад робить усе можливе, щоб створити позитивну атмосферу, що сприяє навчанню та розвитку дітей. Однак стороння допомога ніколи не буває зайвою, бо завдяки їй кожна дитина відчуває, що її існування має значення, і вона не самотня у своїх труднощах.

Незважаючи на надання матеріальної підтримки з боку держави, інтернат постійно потребує багатьох речей, необхідних для гігієни, догляду та навчання.
Крім предметів особистої гігієни та канцелярії ми принесли для дітей солодощі та розвивальні ігри. Ми розуміємо, що час від часу маленькі солодощі можуть додати радості та створити особливе відчуття свята.

Допомогти може кожен!

Кожен із нас має можливість зробити свій внесок у життя дітей, які проживають в інтернатах. Навіть маленькі дії можуть мати величезне значення для цих дітей, які особливо потребують турботи та уваги.

Якщо ви також хочете надати допомогу, ви можете зв'язатися з адміністрацією Дарницького будинку-інтернату і дізнатися, яких саме предметів дітки потребують насамперед. Завжди актуальними будуть книги, освітні ігри, канцелярські предмети, музичні інструменти, набори для творчості, предмети особистої гігієни та смачні частування.

Своєю чергою, ми й надалі активно розвиватимемо нашу соціальну місію та надаватимемо допомогу тим, хто цього потребує.

03.06.2023

Поделитесь этой новостью: