Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 19.04.2024

Долар виріс у четвер, оскільки змішані дані щодо США не змогли похитнути думки про те, що економіка все ще досить сильна. Це дозволяє припустити, що Федеральна резервна система, швидше за все, відкладе терміни свого першого зниження відсоткової ставки остаточно цього року.

Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 18.04.2024

У четвер долар США торгується під тиском, оскільки трейдери знизили очікування щодо скорочення процентних ставок у США після коментарів представників Федеральної резервної системи.

Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 17.04.2024

Долар відступив від вчорашніх піків, але все ще перебував у межах досяжності свого 5,5-місячного максимуму.

Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 16.04.2024

У вівторок долар виріс до п'ятимісячного максимуму по відношенню до основних валют-аналогів після більш високих, ніж очікувалося, даних із роздрібних продажів у США.

Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 15.04.2024

Зростання долара прискорюється через наростаючу інфляцію, яка викликає сумніви щодо того, наскільки ФРС агресивно знижуватиме ставки цього року порівняно з іншими центральними банками.

Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 12.04.2024

Долар помірно виріс у четвер, оскільки слабші, ніж очікувалося, березневі ціни виробників у США не скоротили побоювань щодо інфляції, що зберігається, яка зміцнила впевненість у тому, що Федеральна резервна система відкладе зниження відсоткових ставок. в цьому році.

Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 11.04.2024

У четвер долар США виріс після того, як дані щодо інфляції в США виявилися вищими за очікування, розбивши надії на початок циклу зниження ставок ФРС у червні.

Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 10.04.2024

У середу долар виріс напередодні ключового звіту щодо інфляції та загалом насиченого новинного фону американської сесії середовища.

Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 9.04.2024

У вівторок долар торгувався невпевнено після падіння у понеділок, оскільки йому не вдалося отримати суттєвого імпульсу від зростання прибутковості казначейських облігацій США.