Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 11.04.2024

У четвер долар США виріс після того, як дані щодо інфляції в США виявилися вищими за очікування, розбивши надії на початок циклу зниження ставок ФРС у червні.

У цей час єна ослабла до рівнів, які не спостерігалися із середини 1990-х років. Падіння єни до 34-річного мінімуму в 153,24 за долар США в середу викликало побоювання з приводу можливих інтервенцій, оскільки влада Токіо підтвердила, що готова вжити будь-яких необхідних заходів для боротьби з надмірними коливаннями.

Сьогодні увага інвесторів буде зосереджена на даних про ціни виробників у США та засідання Європейського центрального банку, на якому, як очікується, основну відсоткову ставку буде збережено на рівні 4,50%.

EUR/USD

Пара EURUSD впала до підтримки 1,0749, яку зараз тестує на міцність. У разі закріплення нижче за неї котируванням відкриється шлях на південь до рівнів 1,0686 і 1,0606.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо падіння в рамках низхідного каналу. Якщо його підтримка встоїть, можливо, чергове корекційне відновлення до рівня 1,0866. Альтернативним сценарієм буде закріплення під рівнем 1,0749 та подальший рух на південь.

GBP/USD

Пара GBPUSD впала на тлі зростання долара США, але сьогодні намагається повернути частину втрат. Ціна наближається до підтримки діапазону 1,2503 - 1,2690 між двома пунктирами, звідки може відновитися, так і вийти вниз. У другому випадку наступною метою на південь буде підтримка 1,2421.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що парі не вдається закріпитися нижче за мінімуми 2 квітня, що може стати початком відновлення до рівня 1,2598 і вище.

USD/JPY

Пара USDJPY різко виросла на тлі зміцнення долара США, досягнувши опору 153,03, який зараз тестується на міцність. Якщо відбудеться закріплення вище за нього, наступною метою для зростання буде психологічний рівень 154 єни за долар.На чотиригодинний графік USDJPY сформувався бичачий прапор під рівнем 153,03, що є технічним сигналом до продовження зростання. Але загроза валютної інтервенції з боку влади Японії може призвести до зниження ціни. Актуальний рівень підтримки знаходиться на позначці 152 єни за долар.

USD/CAD

Пара USDCAD виросла на тлі зміцнення долара США, досягнувши опору висхідного каналу і піднявшись вище за рівень 1,3665. Якщо тренд збереже актуальність, ціна може вирушити на низхідну корекцію. Альтернативним сценарієм буде зростання рівня 1,3846.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо розворот ціна вниз від опору низхідного тренду. Подальший напрямок ціни залежатиме від того, чи втримається рівень 1,3665 як підтримка. Якщо його буде пробито, ціна може повернутися до рівня 1,3565.

Gold

Ціни на золото впали на тлі зростання долара США в середу, але намагаються відіграти втрати попередньої сесії, оскільки геополітична напруженість спонукала попит на цей метал-притулок.

Котирування Gold відступили вниз від опору бокового діапазону 2279,03 - 2359,47, у якому ціна залишається достатній запас ходу до підтримки.

Brent

Ціни на нафту зросли під час торгів у четвер після зростання на долар за барель на попередній сесії. Інвестори готуються до загострення близькосхідної кризи, яку потенційно може торкнутися Ірану, третього за величиною виробника нафти в ОПЕК.

Котирування марки Brent досі консолідуються вище за рівень 89,00, і якщо він встоїть як підтримка, наступною метою для зростання буде область 92 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: