Міжнародна компанія Дабл Кейс у сфері фінансових ринків працює з 2004 року. У 2006 році керівництво Double Case прийняло рішення сфокусуватися виключно на освітній сфері та для здійснення торгових операцій, фахівці компанії стали залучати сторонніх брокерів. Спочатку компанія співпрацювала з такими брокерами як – AMEX, PSE, Interactive Brokers Group, Pelliron. Ці послуги для трейдингу високо цінуються на фінансовому ринку, а їхні співробітники регулярно проходили курси підвищення кваліфікації в Double Case.

Протягом кількох років компанія аналізувала переваги співпраці з тим чи іншим брокером і наприкінці 2008 р. Double Case вирішує укласти довгостроковий контракт про партнерські відносини з компанією Pelliron. Даний брокер крім виходу на міжнародні фінансові ринки, надавав вигідні умови для трейдерів, а принципова позиція Double Case Consulting – співпрацювати з найкращими.Pelliron Universal Inc.

Місія компанії:

Створити бездоганні умови для комфортного трейдингу на міжнародних фінансових ринках.

Сервіс компанії:

Компанія Пеллірон має свій погляд на ідеальний сервіс, заснований на власному багаторічному досвіді в трейдингу. Ідеальним сервісом Pelliron вважає все те, що максимально допомагає трейдеру почуватися комфортно та безпечно.
Ось основні принципи сервіс-менеджменту компанії:

  • Pelliron докладає максимум зусиль для швидкого та якісного виконання наказів трейдера з виконання ордерів
  • Pelliron надає повну свободу вибору інструментів та обсягу лотів у вашій торгівлі на одному рахунку
  • Pelliron не ставить зайвих питань
  • Pelliron не нав'язує свою думку
  • Pelliron зв'язується з Вами лише якщо Ви про це попросите
  • Pelliron не запитує чому Ви виводите кошти та для чого
  • Pelliron допомагає в екстрених ситуаціях на рахунку, на Ваше прохання
  • Pelliron не навчає
  • Pelliron не дає рекомендацій та торгових ідей

Ліцензування та Регулювання компанії


Міжнародний брокер Pelliron здійснює свою фінансову діяльність на території Європейського Союзу, маючи європейську ліцензію на ведення фінансової діяльності:

Міжнародний брокер Pelliron здійснює свою фінансову діяльність на території Європейського Союзу 1 Міжнародний брокер Pelliron здійснює свою фінансову діяльність на території Європейського Союзу 2

І окрім європейської ліцензії, Pelliron Universal Inc у своїй роботі керується стандартами та вимогами Управління з Фінансового нагляду Сент-Вінсента та Гренадін (FSA http://svgfsa.com/).

Сертифікат з фінансового нагляду Сент-Вінсента та Гренадін 1

Компанія, як зареєстроване підприємство IBC, повністю веде діяльність згідно з останніми змінами законодавчої сфери в галузі фінансів Сент-Вінсента та Гренадін, а також законодавства ЄС (http://svgfsa.com/st-vincent-and-the-grenadines-successfully-meets-eu-international-tax-criteria/), що підтверджується щорічними звітами Управлінню з Фінансового нагляду:

Сертифікат з фінансового нагляду Сент-Вінсента та Гренадін 2
Сертифікат з фінансового нагляду Сент-Вінсента та Гренадін 3
Сертифікат з фінансового нагляду Сент-Вінсента та Гренадін 4
Сертифікат з фінансового нагляду Сент-Вінсента та Гренадін 5

А також компанія зареєстрована та ліцензується в регіонах недоступних для громадян Європейського Союзу та Східної Європи.

Поделитесь этой новостью: