Індекс волатильності: що про нього має знати трейдер

У трейдингу існує низка ключових інструментів, які допомагають приймати обґрунтовані рішення та ефективно керувати своїм портфелем. Один із таких інструментів – індекс волатильності.

Що таке стоп-аут та як трейдеру захистити свій торговий рахунок

Минулого огляду ми розглянули, що таке маржин-колл. Є ще одне схоже поняття – стоп-аут. Воно несе в собі відлуння невдачі, фінансової кризи та втрат. Що це і як його уникнути, розбиратимемося нижче.

Маржин-колл: Як уникнути фінансової катастрофи у трейдингу та забезпечити свою безпеку на ринку

Маржин-колл - поняття, що викликає тривожні емоції у трейдерів-початківців. У цій статті розглянемо, що таке маржин-колл, як він працює, і найголовніше, як його уникнути.

Pump&Dump чи що таке ринкові маніпуляції

Ціни на активи на біржі або на традиційних ринках товарів і послуг піднімаються й опускаються залежно від того, як попит і пропозиція балансують між собою. Тобто, якщо більше людей хочуть купити, а охочих продати менше – ціна зростає. А якщо навпаки, то вона падає.

Що таке спотовий ринок та спотова торгівля

Спотовий ринок та спотова торгівля відрізняються від торгівлі ф'ючерсами, опціонами та іншими фінансовими деривативами. У цій статті ми розглянемо, що таке спотовий ринок, як працює спотова торгівля, та які особливості та переваги вони відкривають для трейдерів.

Бичачий ринок. Що це і як на ньому заробити

У сьогоднішньому огляді йтиметься про те, що таке бичачий ринок і як він відрізняється від ведмежого. Розберемося, як оцінити цю фазу ринкової динаміки та які підходи дозволять заробити у цей період.

Ведмежий Ринок: Як Заробити на Падінні

У цьому огляді ми розглянемо, що таке ведмежий ринок, чим він відрізняється від низхідних трендів та звичайного падіння ціни. А також розберемося, як на ньому можна заробити.

Price Action: Внутрішній та Зовнішній бар. Частина 2

У першій частині ми розглянули модель Price Action - внутрішній бар. Сьогодні продовжимо, вивчивши зовнішній розворотний бар.