Корисне

Маржинальна торгівля

Маржинальна торгівля - це створена для трейдингу система кредитування, що дозволяє торгувати обсягами які сильно перевищують інвестований капітал, за рахунок використання коштів фінансових інститутів (таких як банки і брокери).

Попит і пропозиція

Ціноутворення - Попит і пропозиція.

Ліквідність

Ліквідність це можливість поміняти товар на гроші в найкоротші терміни, за оптимальною ціною і з мінімальними втратами. Тобто можливість швидко продати товар не втративши при цьому в ціні.

Валюти / валютні пари / котирування

Валюти.

Основні валюти - це найпопулярніші валюти на міжнародному ринку форекс. До них відносяться: долар США, євро, японська ієна, британський фунт стерлінгів і швейцарський франк.

Як правильно вибрати брокера

На що необхідно звертати увагу при виборі надійного брокера.

Страхування депозиту (торгового рахунку)

Біржова торгівля є дуже прибутковим бізнесом, але також вона створює психологічний тиск з яким не всі трейдери справляються на початку шляху ..
Згодом досвід показує, трейдер справляється з цим емоційним тиском .. Та але як накопичити досвід якщо перший етап досить складний для початківців трейдерів.

Учасники валютного ринку

Суть бізнесу - нести благо людству, але при цьому обов'язково приносити прибуток власнику, інакше бізнес приречений на провал. В іншому випадку - це і не бізнес зовсім. Простіше кажучи - зовні бізнес виглядає благом для клієнта, а всередині його схема проста - купити дешевше і продати дорожче. І це стосується будь-якого бізнесу.