Корисне

Маржинальна торгівля

Маржинальна торгівля - це створена для трейдингу система кредитування, що дозволяє торгувати обсягами які сильно перевищують інвестований капітал, за рахунок використання коштів фінансових інститутів (таких як банки і брокери).

 

Чому маржинальна торгівля.

Валютний ринок це система банківської взаємодії, яка формується в результаті участі близько 2000 банків (маркет мейкерів). Банки формують цю систему тому що потребують її, при цьому торги у них оптові (з точки зору обивателя) Мінімальний обсяг транзакції між цими банками становить 100 000 дол і називається даний обсяг ЛОТ, тобто 1 лот дорівнює 100 000 дол. До 80 років минулого століття брати участь в торгах могли тільки ті учасники які володіли подібними сумами. Професія трейдера була лімітована у зв'язку з відсутністю великого капіталу для здійснення угод. Для підвищення ліквідності, кількості учасників ринку і відповідно підвищення обсягу торгів була придумана система маржинальної торгівлі.
Вона передбачає кредитування будь-якого учасника ринку 1: 100. Таким чином доступ до спекулятивної торгівлі з'явився у кожного бажаючого.

Як це працює?

Наприклад:

Депозит трейдера становить 15 тис дол. При відкритті угоди з рахунку трейдера стягується сума рівна 1% від одного повного лота, тобто 1000 дол (маржинальне забезпечення) і на рахунку у трейдера відкривається угода з об'ємом в 100 000 дол.
Решта 14 тис залишаються на рахунку у трейдера і можуть брати участь у відкритті інших угод. Після закриття угоди Маржинальне забезпечення в розмірі 1000 дол з урахуванням прибутку / збитків повертається назад на рахунок трейдера.

Як можна продати те, чого немає у трейдера?

Наприклад у трейдера на рахунку 15 тис дол, трейдер прогнозує падіння ціни контракту на фунт стерлінгів. У трейдера немає фунтів стерлінгів, у нього на депозиті тільки долари. Але вони є у банку і під заставу в 1% від лота банк надає право трейдеру продати фунти стерлінгів. Іншими словами трейдер продає 100 000 фунтів стерлінгів за 2 долари за фунт, коли ж ціна впаде до 1.9 трейдер закриває угоду купуючи назад фунт. Різниця складе 0.1 дол за кожен фунт, враховуючи що в одному лоті 100 000 фунтів то прибуток складе 10 000 дол. Після закриття угоди застава повертається банком назад на рахунок трейдера.

Яку мету переслідує банк?

Для банку не важливо що буде з валютою впаде вона або підніметься, банк як і брокер заробляє на комісіях, для банку важливо щоб відкривалися угоди, так як з кожної угоди він отримує комісію.

Різниця між заставою який залишає трейдер і кредитом який надає банк називається кредитним плечем.

Чому банк бере заставу?

Банк бере заставу з метою застрахувати себе від збитків. Якщо збиток за угодою перевищує заставу, то банк закриває угоду. Саме тому трейдер намагається забезпечити себе максимальною кількістю коштів на рахунку, щоб банк не закривав угоду в разі непередбачених коливань на ринку.

Маржинальная торговля - связь клиента с рынком

Кредитні плечі (або важелі) можуть бути різними: від 1: 5 до 1: 1000 або навіть більше. Але оптимальним для різних стратегій, є плече 1: 100. Тобто плече дає можливість управляти коштами в 100 разів перевищуючи заставу:

Маржинальная торговля - кредитные плечи

01.04.2020

Поделитесь этой новостью: 
Андрій, м.Київ,
записався на безкоштовне навчання
Вікторія, м.Київ,
записалася на професійне навчання
Анастасія, м.Київ,
записалася на безкоштовне навчання
Тарас, м.Львів,
записався на професійне навчання
Вадим, м.Одеса,
записався на безкоштовне навчання
Артур, м.Львів,
отримав сертифікат Трейдера
Олександр, м.Львів,
записався на безкоштовне навчання
Альона, м.Львів,
отримала сертифікат Трейдера
Ганна, м.Львів,
записалася на безкоштовне навчання
Віталій, м.Одеса,
отримав сертифікат Трейдера
Олеся, м.Одеса,
записалася на професійне навчання
Давид, м.Київ,
отримав сертифікат Трейдера
Артем, м.Київ,
записався на професійне навчання
Лідія, м.Одеса,
записалася на безкоштовне навчання
Давид, м.Одеса,
записався на професійне навчання
Юлія, м.Київ,
отримала сертифікат Трейдера
Надежда, м.Львів,
записалася на професійне навчання
Елена, м.Одеса,
отримала сертифікат Трейдера