Відео-відгуки
Дабл Кейс отзывы про обучение 5 Дабл Кейс отзывы про обучение 5
Дабл Кейс отзывы про обучение 5
Дабл Кейс отзывы про обучение 4 Дабл Кейс отзывы про обучение 4
Дабл Кейс отзывы про обучение 4
Дабл Кейс отзывы про обучение 6 Дабл Кейс отзывы про обучение 6
Дабл Кейс отзывы про обучение 6
Дабл Кейс отзывы про обучение 3 Дабл Кейс отзывы про обучение 3
Дабл Кейс отзывы про обучение 3
Дабл Кейс отзывы про обучение 2 Дабл Кейс отзывы про обучение 2
Дабл Кейс отзывы про обучение 2
Дабл Кейс отзывы про обучение 1 Дабл Кейс отзывы про обучение 1
Дабл Кейс отзывы про обучение 1
Відгуки

Павло Василенко

Пройшов тут повний шмат навчання, послугу надали досить добре, у мене причин скаржитися немає. Співробітники компанії після зустрічі проаналізували мої здібності та після цього визначили мене на курс. У Дабл Кейс працюють професіонали, яким можна довірити вирішення будь-якого питання.

newspaper

14.06.2022

Ірина Крочкіна

Мене звати Ірина, вирішила довіритися професіоналам із Дабл кейс, вони справді допомогли мені зрозуміти, як краще торгувати на фінансових ринках. Під час навчання в Дабл Кейс провели лікбез про те, на які активи звернути увагу, які принесуть великий прибуток, а від яких краще відмовитись.

newspaper

12.05.2022

Віктор Маляр

Спочатку зацікавила можливість відвідати безкоштовні лекції, а вже після того, як остаточно зробити свій вибір на користь проходження повноцінного кусу з Дабл Кейс. Дуже сподобалося: круті професійні трейдери, цікаві лекції, доступна практика, свобода власних дій. Навчання дійсно проходить на європейському рівні, і я залишився задоволеним якістю викладання. Тішить, що в Україні з'явилася така компанія.

newspaper

05.04.2022

Резо Бараташвілі

Пішов на практичні курси, оскільки сам не зміг зорієнтуватися у багатьох питаннях. Навчають тут чудово і швидко, у мене причин скаржитися і бути незадоволеним взагалі немає. Після індивідуального тренінгу в компанії зрозумів, скільки всього я ще не знав. Велике спасибі компанії!

newspaper

23.03.2022

Валентина Гачко

Я не перший рік працюю у сфері економіки та зокрема фінансів, у результаті вирішила пройти навчання у Дабл Кейс, у тому числі і з надією на подальшу співпрацю. Навчання досить складне проте грамотне та ефективне, тому що теорія відразу закріплюється практикою! Дабл Кейс дав мені дуже багато, адже саме з цією компанією я втілила свої ідеї в життя і здобула фінансову незалежність.

newspaper

09.02.2022

Артем Серебрянський

Пройшов теоретичний та практичний курс. Освіжив свої знання у галузі глобальних фінансів, а також дізнався багато нового, зокрема по роботі з інструментами позабіржових площадок вцілому, та формуванні дієвих торгових стратегій. Спеціалісти Компанії - професіонали своєї справи. Індивідуальний підхід до кожного, детальний розбір заключених угод, мотивація - все це отримав від співпраці з даною Компанією. 10 з 10!

newspaper

02.06.2020

Аліна

Ходив на курси "Школа трейдингу", все сподобалося. Всім раджу!

newspaper

30.01.2020

Іван Драгні

Порадувала робота спеціалістів Європейської консалтингової групи з Києва. За відгуками свого знайомого звернулися в компанію, в результаті отримав від курсу все чого й очікував, а головне практику на демо рахунку під керівництвом досвідченого трейдера. Розумію, що пройшов курс для самих нульових і на цьому не варто зупинятися, тому планую й надалі співпрацю з компанією, правда варіанти ще розглядаю.

newspaper

27.01.2020

Владислав

Я давно ходжу в море, але все одно завжди шукав для себе варіанти пасивного заробітку. Знайшов в інтернеті компанію Double Case, зустрівся з ними особисто в офісі, вони детально проконсультували мене в цьому питанні. Ставлю 5+.

newspaper

23.01.2020

Микита Данилов

Я зрідка пишу , але Double Case відгуки свої дійсно заслужила. Співробітники компанії будують максимально індивідуальний план роботи з клієнтом, я прийшов в компанію вже з початковими знаннями. Мене не стали розводити буцімто вам потрібен такий рівень або такий, мені запропонували першочергово пройти тест, який і визначить мої знання. Далі спеціаліст Double Case побудував план навчання, пояснив чому саме він буде правильним, і потім ми приступили до навчання. В цілому вже у найближчий час я зміг побачити перші результати.

newspaper

20.01.2020

Олексій

Залишив заявку, мені напротязі 15 хв. передзвонили, пояснили як проходить навчання, які умови і результати.. і не пошкодував))

newspaper

13.01.2020

Олександр Левицький

Почав співпрацювати з цією компанією вже давно, пройшов навчання і залишився задоволений, також після навчання компанія підтримує звя'зок зі мною і часто допомагає з аналітикою та різними питаннями у сфері трейдингу, тепер відвідую всі їхні майстер-класи у Львові, а учора щей виграв там цінний подарунок від компанії і її партнера. Однозначно можу порадити її усім.

newspaper

07.11.2019

залиште свій відгук