Збиток UniCredit в четвертому кварталі збільшився на 22%, але виторг перевищив прогноз

UniCredit SpA, найбільший банк Італії, збільшив чисті збитки в четвертому кварталі 2021 року на 22% - до 1,44 млрд євро проти 1,18 млрд євро за аналогічний період роком раніше. Консенсус-прогноз аналітиків, опитаних самим UniCredit, передбачав збиток у розмірі 1,32 млрд. євро.

Акції Tesla впали на 11% після попередження про проблеми з постачанням

Акції Tesla Inc закрилися зниженням на 11% у четвер, потягнувши вниз папери конкурентів після того, як виробник електромобілів відклав запуск нових моделей до наступного року через збої в ланцюжках поставок, які, за словами голови компанії, можуть продовжитися протягом 2022 року.

Квартальні продажі та прибуток Apple перевищили очікування

Apple Inc повідомила про рекордні продажі у святковий сезон, незважаючи на глобальну нестачу комп'ютерних чіпів; фінансові результати найбільшої компанії у світі з капіталізації виявилися вищими за прогнози, і гігант прогнозує ослаблення проблеми дефіциту мікросхем.

Азіатський ринок на підйомі наприкінці тижня

У п'ятницю вранці фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону в основному зросли, компенсувавши частину втрат двох попередніх днів, спричинених тим, що Федеральна резервна система США сигналізувала про посилення грошово-кредитної політики.

Американський регулятор відкликає дозвіл China Unicom на роботу у США

Федеральна комісія зі зв'язку (FCC) США у четвер проголосувала за відкликання дозволу на діяльність американського підрозділу China Unicom у США, посилаючись на міркування національної безпеки.

Прибуток H&M за вересень-листопад обігнав прогноз завдяки відновленню продажів

Шведська компанія H&M відзвітувала у п'ятницю про більше, ніж очікувалося, зростання прибутку за період з вересня по листопад завдяки добре прийнятим покупцями колекціям та контролю за витратами.

У 4-му кварталі чистий прибуток STMicro виріс на 29%

У 4-му кварталі STMicroelectronics NV (STMicro), найбільший у Європі розробник та виробник напівпровідникових компонентів, збільшив чистий прибуток на 29% завдяки високому попиту на чіпи в умовах глобального дефіциту, виторг – на 10%.

Акції LG підскочили майже на 50%

Акції LG Energy Solution за підсумком дебюту на Корейській біржі скоректувалися на 15,41% щодо відкриття торгів, до 505 тис. вон ($419,41) за акцію. Ціна розміщення акцій у ході IPO була встановлена ​​на рівні 300 тис. вон ($251,29) за акцію.

Intel прозвітувала про рекордний квартальний виторг

Американська компанія Intel Corp відзвітувала в середу про рекордний виторг у четвертому кварталі, але дала прогноз прибутку на перший квартал нижче очікувань через проблеми з ланцюжками поставок.