Квартальний прибуток H&M збільшився на третину

Чистий прибуток шведської H&M, власника другої за величиною в Європі мережі магазинів одягу, у другому фінансовому кварталі, що завершився 31 травня, виріс на 33% і склав 3,68 млрд шведських крон ($364 млн) порівняно з 2,77 млрд крон за аналогічний період попереднього фінроку.

ЄС має намір скоротити до нуля викиди CO2 від нових автомобілів, починаючи з 2035 року

Рада ЄС з довкілля схвалила минулої ночі проект Єврокомісії (ЄК) зі скорочення до нуля викидів CO2 від нових автомобілів, починаючи з 2035 року.

Фінляндія надасть Україні додаткові 70 млн євро фіндопомоги

Уряд Фінляндії ухвалив рішення виділити додаткові 70 млн євро на розвиток співробітництва та гуманітарну допомогу Україні. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Фінляндії.

Nokian відмовилася від виробництва шин у РФ

Рада директорів фінського виробника автомобільних шин Nokian Tyres ухвалила рішення про вихід із російського ринку. Про це повідомляється у прес-релізі на сайті компанії.

Кабмін повернув електронні аукціони на період воєнного часу

Кабінет міністрів спеціальною постановою повернув необхідність проведення публічних закупівель через електронні аукціони в системі Prozorro, раніше скасовану через введення воєнного стану. Про це повідомляється у прес-релізі державної системи електронних публічних закупівель Prozorro. Текст ухвали був опублікований на сайті парламенту.

Фінський КОNЕ продає свій бізнес у Росії

Один з найбільших виробників підйомників, ліфтів та ескалаторів у світі, фінська корпорація KONE продає свій бізнес у Росії місцевому менеджменту.

Volkswagen може продати Siemens частку у бізнесі мережі станцій зарядки для електрокарів у США

Німецький автовиробник Volkswagen AG близький до укладання угоди з продажу міноритарної частки в американському бізнесі мережі зарядних станцій для електрокарів Electrify America LLC німецькому промисловому конгломерату Siemens AG, повідомили інформовані видання The Wall Street Journal.

Siemens купує американського розробника ПЗ Brightly Software

Німецький промисловий конгломерат Siemens AG купує американського розробника програмного забезпечення Brightly Software за 1,58 млрд дол.

Michelin йде з Росії

Французький виробник автомобільних шин Michelin заявив про зупинення діяльності в Росії. До кінця року компанія планує передати контроль за виробництвом місцевій незалежній структурі. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі на сайті компанії.