Японія підвищила прогноз щодо обсягу виробництва у щомісячному звіті

Уряд Японії вперше за рік підвищив оцінку обсягів виробництва на заводах, зазначивши в щомісячному економічному звіті, що вони демонструють ознаки зростання і сигналізують про те, що виробництво, можливо, досягло дна, пише Reuters.

Філіп Лейн заявив, що центральний банк готовий почати знижувати ставку

Європейський центральний банк готовий почати зниження процентної ставки з рекордно високого рівня 4% на майбутньому засіданні наступного тижня, заявив головний економіст ЄЦБ Філіп Лейн в інтерв'ю Financial Times.

xAI залучила $6 млрд на розробку штучного інтелекту

Компанія xAI Ілона Маска залучила $6 млрд у раунді фінансування серії B за підтримки венчурних фірм Andreessen Horowitz і Sequoia Capital, пише Bloomberg.

Економічна активність Аргентини впала на 8,4%

Економічна активність Аргентини в березні знизилася на 8,4% порівняно з роком раніше, повідомило офіційне статистичне агентство країни. Це стало п'ятим місячним падінням поспіль і найрізкішим падінням з 2020 року, пише Reuters.

Китай створює третій фонд із $47,5 млрд для розвитку сектора напівпровідників

Китай створив третій за рахунком державний інвестиційний фонд для розвитку напівпровідникової промисловості зі статутним капіталом у 344 млрд юанів (47,5 млрд доларів), ідеться в заяві, поданій до державного реєстру компаній, пише Reuters.

Саудівська Аравія планує продати частку Aramco — Reuters

Саудівська Аравія планує продати багатомільярдні акції енергетичного гіганта Aramco, Reuters повідомили два джерела, знайомі з цією справою.

OKX відкликала заявку на роботу в Гонконзі

Третя за обсягом торгів криптовалютна біржа OKX відкликала заявку на роботу в Гонконзі й обіцяє припинити надавати послуги торгівлі віртуальними активами місцевим жителям до 31 травня, пише Мінфін.

На ринку алюмінію зіткнулись найбільші трейдери та банки

На ринку алюмінію зіткнулись найбільші трейдери та банки світу, в результаті якого з рук в руки переходить метал на суму понад 1 млрд долл, а на складах Лондонської біржі металів утворюються довжелезні черги, повідомляє Bloomberg.

Ціни на нафту зросли на тлі можливого скорочення видобутку країнами ОПЕК+

Ціни на нафту зросли, оскільки ринки очікують зустрічі ОПЕК+, на якій виробники, як очікується, обговорюватимуть продовження добровільного скорочення видобутку до кінця року, повідомляє агентство Reuters.