Goldman знизив прогноз зростання економіки Китаю у 2022 році до 4%

Економісти Goldman Sachs погіршили прогнози зростання економіки Китаю в 2022 році до 4% з очікуваних раніше 4,5% через жорсткі обмеження, покликані стримати поширення пандемії коронавірусу.

Акції Paramount злетіли на 16% на новинах від Berkshire

Акції медіакомпанії Paramount злетіли на 16% у вівторок після того, як корпорація Berkshire Hathaway, що належить Уоррену Баффету, повідомила про свою частку в цій компанії, пише Business Insider.

Deutsche Bank закрив рахунки російських банків

Німецький Deutsche Bank припинив відносини з низкою російських банків, у яких були відкриті кореспондентські рахунки в євро. Про це повідомляє РБК з посиланням на джерела.

Квартальний виторг Home Depot збільшився на 3,8%

Чистий прибуток Home Depot Inc., найбільшої в США мережі магазинів товарів для дому, у першому кварталі 2022 фінансового року, що завершився 1 травня, збільшився на 2% і склав $4,23 млрд, або $4,09 у розрахунку на акцію, порівняно з $4,15 млрд, або $3,86 на акцію, отриманими за порівнянний період попереднього фінроку.

Українська електроенергія допоможе замінити в ЄС 17% експорту російського газу, – Міненерго

Електроенергія з України може стати заміною для 17% російського газу, що експортується до Європейського союзу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики.

Глава Tesla припустив можливість зниження вартості угоди щодо покупки Twitter

Глава Tesla Inc. Ілон Маск визнав, що його операція з купівлі Twitter за $44 млрд може не відбутися. При цьому він не виключив можливості узгодження нижчої ціни.

Квартальне зростання ВВП єврозони склало 0,3%

У 1-му кварталі економіка 19 країн єврозони збільшилася на 0,3% порівняно з попереднім кварталом, свідчать переглянуті дані Статуправління Євросоюзу. Таким чином, показник був покращений порівняно з попередньою оцінкою 0,2%.

Чистий збиток Ryanair у 2022 фінроці скоротився в 2,8 рази

Чистий збиток ірландської Ryanair Holdings Plc, найбільшого в Європі авіаперевізника-дискаунтера, у 2022 фінансовому році, що завершився 31 березня, скоротився на 65%, або в 2,8 рази, і склав 355 млн євро порівняно зі збитком у розмірі 1,01 млрд євро за аналогічний період на рік раніше.

McDonald's продасть бізнес у Росії

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's оголосила, що остаточно піде з Росії, повідомляє РБК.