Bank of America прогнозує зниження ставки у 2024 році

Експерти Bank of America вважають, що ФРС знизить відсоткову ставку в середині 2024 року і зуміє домогтися "м'якої посадки" економіки, незважаючи на те, що глава центробанку Джером Пауелл заявив, що зараз мови про можливість зниження ставки не йде, пише Business Insider.

У Citigroup попередили про можливе припинення ралі на ринках США

Стратеги Citigroup вважають, що одне з найкращих листопадових ралі американського індексу S&P 500 за століття зараз видихається, пише Bloomberg. Ставки у ф'ючерсах на цей індекс минулого тижня були змішаними, внаслідок чого чиста позиція інвесторів виявилася негативною – "злегка ведмежою", заявила команда аналітиків під керівництвом Кріса Монтегю, пише Investing.

Єврокомісія погодила заборону на алмази з Росії — AFP

Єврокомісія схвалила пропозицію щодо заборони на продаж російських алмазів. Найближчим часом документ може бути направлений на розгляд усім країнам-членам Євросоюзу, пише AFP із посиланням на проєкт постанови.

В Австралії зафіксовано падіння роздрібних продажів

Роздрібний продаж в Австралії несподівано впав у жовтні, оскільки споживачі скоротили споживання всього, крім продуктів харчування. Аналітики вважають, що багато хто просто накопичував гроші на розпродажі в Чорну п'ятницю, які пройшли цього місяця.

Ринок облігацій США відіграв втрати за 2023 рік

На початку листопада індекс Bloomberg US Treasury перейшов у позитивну область через рік. Прибутковість 10-річок впала з піку 5,02% до близько 4,47%, а 2-річок з піку 5,26% до близько 4,95%, пише Мінфін.

Італійський UniCredit виключили зі списку глобальних системно важливих банків

Рада з фінансової стабільності (Financial Stability Board, FSB) за підсумками щорічного перегляду списку глобальних системно значущих банків виключила з нього італійський UniCredit. Про це йдеться в повідомленні FSB, пише Мінфін.

Amazon стала найбільшою компанією з доставки у США

Компанія Amazon минулого року доставилав у США більше посилок, ніж UPS, і цього року він збирається збільшити розрив, згідно з внутрішніми даними Amazon і інформацією від джерел, пише The Wall Street Journal. Водночас Поштова служба США, як і раніше, залишається найбільшою службою посилок за обсягом, опрацьовуючи сотні мільйонів відправлень для інших компаній.

Фонди ESG турбуються з приводу експериментів зі штучним інтелектом

Керівники фондів ESG, які звертають увагу на високі технології, роблячи ставку на низьковуглецевий і високоприбутковий бізнес, бачать у ШІ короткостроковий ризик, пише Bloomberg.

Джек Ма відкрив нову компанію з виробництва їжі

Легендарний китайський бізнесмен і засновник компанії Alibaba Джек Ма вирішив зайнятися сільським господарством. Його новий бізнес – продаж упакованих продуктів, про це пише Bloomberg.