Самоосвіта трейдера: як досягти ефективності

Цим постом хочу продовжимо тему усвідомленості в трейдингу і торкнутися життєво необхідної теми - навчання та самоосвіти. Усвідомленого, зрозуміло.

Психологія управління ризиками у трейдингу

Минулого посту ми почали говорити про свідомість у трейдингу та про фундаментальні питання, на які треба відповісти собі, щоб залишитися на ринку якомога довше.

Стоп-лосс: чи можна торгувати без нього?

Трейдинг - діяльність, пов'язана з високим ризиком, яким можна керувати. Головним інструментом для цього є стоп-лосс.

Особливості формування та інтерпретації фігури трикутник

Однією з неоднозначних та складних для інтерпретації є фігура технічного аналізу трикутника. Трейдери нерідко називають трикутники слугами двох панів, оскільки можуть бути сигналами як продовження руху, і розвороту.

7 "фішок" складання ТОРГОВОГО ПЛАНУ

Що таке торговельний план і навіщо він потрібний трейдеру? І чи потрібний взагалі? Практика показує, що так, треба! Понад те, необхідний.

Інтуїція у трейдингу: міф чи правда?

Тема інтуїції у трейдингу дуже цікава та зовсім неоднозначна. Багато суперечливих думок існує навколо цієї, здавалося б, не зовсім порівнянної з ринком теми. Справді, де цифри та де інтуїція?)))

Економічні індикатори сфери послуг США

У цьому пості продовжимо розглядати макроекономічні показники та зупинимося на індикаторах сфери послуг США, вихід яких можна побачити в економічному календарі. Зазвичай вихід цих даних за ступенем важливості позначений у календарі двома або трьома знаками оклику.

Макроекономічні індикатори промислового сектору

У цьому пості ми розглянемо, які макроекономічні показники, що відображають стан промислового сектора економіки, розберемося, як їх читати і чим вони можуть бути корисними трейдеру.