Що таке маржа? Поняття маржа в біржовій діяльності

Поняття «маржа» в нашому житті зустрічається досить-таки часто. Однак далеко не всі розуміють і знають, що таке маржа. Виправити цю ситуацію допоможе ця стаття написана спеціалістами компанії Double Case. З неї ви дізнаєтесь, ніж маржа відрізняється від прибутку і як правильно розрахувати значення.

соц трейдинг фото

Соціальний трейдинг: переваги

Соціальний трейдинг є відносно новою концепцією в торгівлі на ринку Форекс, і її популярність значно зросла за останні кілька років. Це дає можливість трейдерам, які торгують в Інтернеті, отримувати інформацію від інших трейдерів, і порівнювати свій досвід і знання.

Валютна пара EUR/USD

Валютна пара EUR/USD (Євро/Долар США)

У цій статті ми поговоримо про одну з найбільш популярних валютних пар - EUR/USD. Валютна пара євро-долар з'явилася 7 квітня 1989 року. Початкова ставка EUR/USD в той час становила 1.0445. Валютні пари на валютному ринку, написані шляхом об'єднання кодів ISO (ISO 4217) базової валюти та зустрічної валюти, що розділяють їх слэшом. Часто символ слеш не прописується. Широко торгівельна валютна пара EUR/USD - це ставлення євро до долара США. Котирування EUR/USD 1.2500 означає, що один євро обмінюється на 1.2500 доларів США. У цій валютній парі EUR є базовою валютою, а долар США є зустрічною валютою.

валютні пари фото

Основні валютні пари Форекс

Існує багато офіційних валют, які використовуються в усьому світі, але є лише декілька основних валютних пар, які активно торгуються на Форекс. У торгівлі валютою в більшості випадків торгуються тільки найбільш економічно і політично стабільні і ліквідні валюти. Наприклад, з-за розміру і сили економіки США долар США є найбільш активно торгується, ліквідної валютою в світі.

Фундаментальный анализ

Фундаментальний аналіз ринку Forex

Фундаментальний аналіз відноситься до політичних і економічних умов, які можуть вплинути на валюту. Форекс трейдери, які використовують його, покладаються на новинні повідомлення для збору інформації про показники безробіття, економічної політики, інфляції і темпів зростання.

Фундаментальний аналіз часто використовується для отримання огляду руху валюти і надання широкої картини економічних умов, що впливають на певну валюту. Більшість трейдерів покладаються на технічний аналіз для побудови точок входу і виходу на ринок і доповнюють його фундаментальним аналізом.