психологія трейдингу

Однією з головних проблем більшості трейдерів вважається недолік дисципліни. На жаль, далеко не всі здатні стримувати емоції в процесі трейдингу. З-за зайвої імпульсивності трейдери часто несуть серйозні фінансові втрати.

Щоб стати успішним, трейдери не тільки проходять курси трейдингу, але і починають вивчати не основи психології. І такий підхід вважається єдино вірним. Якщо трейдер навчитися керувати емоціями, він зможе систематизувати свою роботу і уникнути невдалих угод. Більше того, контроль імпульсивності дозволяє діяти стратегічно вірно, що у результаті гарантує вам отримання стабільного прибутку.

7 психологічних способів бути успішним трейдером

Психологія трейдингу – це один з найбільш ефективних інструментів будь-якого трейдера. Вона передбачає створення моделей і шаблонів, які дозволяють трейдерам залишатися з доходами на ринку Форекс. Психологія трейдингу дає можливість знаходити правильні відповіді на питання: коли і скільки потрібно купувати або продавати? До того ж вона дозволяє контролювати емоції і бажання трейдера. Причому психологія трейдингу рятує як під час ейфорії, так і невдалі моменти.

Численні дослідження у сфері психології трейдингу дозволили визначити 7 прийомів, які дозволяють трейдерам бути успішними і отримувати дохід:

  1. Здатність бути успішним трейдером не залежить від інтелекту. Академічні знання, що застосовуються в процесі трейдингу, ніяк не впливають на успішність торгівлі. Більшість людей відмовляється приймати цей нюанс, так як в сучасному суспільстві нав'язано думка ніби премія покладається тільки за інтелект.
  2. В процесі трейдингу не варто фокусуватися на можливого прибутку або збитках. Такі думки тільки створюють зайве тиск на трейдера. Щоб стати успішним, краще поставити перед собою таку установку: «Я буду торгувати за правилами успішного трейдингу і прибуток прийде сама собою».
  3. Ризик повинен бути дозований. Підвищення ризику сприяє посиленню тиску на трейдера. У такій ситуації ймовірність того, що він помилиться, збільшується в рази. Подібний психологічний стан можна порівняти з діями баскетболістів. Погодьтеся, що промах на початку гри, нічим не відрізняється від промаху на останніх секундах. Ось тільки психологічне відмінність між цими кидками дуже велике.
  4. Трейдерам необхідно забути про слово «повинен». Це слово тільки підвищує тиск і позбавляє можливості маневру. Надмірні вимоги до собі не призводять ні до чого хорошого. Тому перед початком торгової сесії затвердити реальні цілі, для досягнення яких вам не доведеться стрибати вище голови.
  5. Трейдинг не повинен бути єдиним джерелом доходів. Така ситуація сприяє підвищенню тиску на трейдера. А якщо він зазнає невдачі, у нього взагалі може виникнути відчуття ніби весь світ зруйнований, а життя закінчена.
  6. Контролюй свої імпульси

Недисциплінованість є однією з головних причин невдач трейдерів. З-за своєї імпульсивності вони роблять необдумані дії, які ведуть за собою величезні збитки. Тому трейдери повинні розвивати в собі таку якість, як самоконтроль. Це якість дозволить досягати реальних успіхів не тільки в трейдингу, але і в інших сферах діяльності.

14.05.2021

Поделитесь этой новостью: