социальный трейдинг

Соціальний трейдинг є відносно новою концепцією в торгівлі на ринку Форекс, і її популярність значно зросла за останні кілька років. Це дає можливість трейдерам, які торгують в Інтернеті, отримувати інформацію від інших трейдерів, і порівнювати свій досвід і знання.

Соціальний трейдинг працює також, як і інші популярні соціальні мережі, такі як Facebook і Twitter, де люди спілкуються напряму з іншими на постійній основі, де б вони не знаходилися.

Плюси соціального трейдингу

 • Легкість
  Найбільш очевидною перевагою соціального торгівлі є те, що це легко. Слідуючи досвіду професійних трейдерів, немає необхідності робити власний технічний або фундаментальний аналіз. Це схоже на відповіді на іспиті, перш ніж учитель ставить запитання!
 • Комунікації
  При торгівлі в соціальних мережах Форекс-трейдерів мають безпосередній зв'язок з тисячами інших трейдерів в середовищі, де вони можуть взаємодіяти один з одним, обговорювати точки зору, а потім дублювати угоди, які підходять для них. Як початківці, так і досвідчені трейдери можуть дізнатися, як топові трейдери приходять до прийнятих ними рішень і які стратегії вони використовують.
 • Емоційна стійкість
  Ще однією важливою перевагою є те, що при торгівлі в рамках групи або співтовариства, легше уникнути особистих упереджень, які часто призводять до втрати позицій. Такий підхід більш об'єктивний. Наприклад, поява «мінусів» провокує емоційні реакції у трейдера, а це часто призводить до поганих торговим рішенням надалі. Коли трейдери працюють разом як єдине ціле, легше обговорювати і аналізувати ринкову активність по мірі її виникнення і приймати розумні рішення.
 • Прозорість
  Нарешті, публічно відкриваючи торгівлю виключаються можливі обмеження міжнаціональних банків, а угоди, розміщені на соціальній торговій платформі, копіюються безпосередньо, ніхто не може втручатися в торгівлю трейдера

Для всіх інвестицій є переваги і недоліки, і це справедливо і для соціального торгівлі на Форекс.

14.02.2021

Поделитесь этой новостью: