Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 9.04.2024

У вівторок долар торгувався невпевнено після падіння у понеділок, оскільки йому не вдалося отримати суттєвого імпульсу від зростання прибутковості казначейських облігацій США.

Напередодні даних щодо індексу споживчих цін і після сильного звіту про зайнятість минулої п'ятниці ринок ф'ючерсів на процентні ставки в США скоротив ймовірність зниження ставок у червні до 49% порівняно з 58% тиждень тому, показав інструмент FedWatch CME.

Ринок також знизив очікування кількості знижень ставок цього року до двох з трьох до чотирьох кілька тижнів тому, згідно з даними додатка LSEG Ймовірність ставок.

EUR/USD

Пара EURUSD досягла опору боковика 1,0796 – 1,0866 між двома пунктирами. При виході з діапазону можливе зростання до рівня 1,0903. Альтернативним сценарієм буде повернення до підтримки 1,0796.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо спробу розвороту вниз від опору низхідного каналу. У разі успіху найближчою метою на південь буде пунктирний рівень 1,0796.

GBP/USD

Пара GBPUSD торгується навколо рівня 1,2647, проторговуючи його обидві сторони. Поки що торговий діапазон залишається між двома пунктирами 1,2598 - 1,2690. Звідки буде вихід із нього, ймовірно, прояснять дані щодо інфляції в США в середу.На чотиригодинному графіку GBPUSD триває відновлення у межах діапазону між двома пунктирами 1,2598 - 1,2690, у межах якого залишається запас ходу для його опору.

USD/JPY

Пара USDJPY все ще продовжує тестувати на міцність рівень опору 151,72, а з 152 доларів за єну все ще зберігається ймовірність розвороту вниз. Актуальна підтримка для пари залишається на рівні 150 єн за долар.На чотиригодинний графік USDJPY бачимо консолідацію під локальним пунктирним опором 151,94. Якщо ціна розгорнеться від нього вниз, можливе повернення до пунктирної підтримки 150,78.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує торгуватися в середині діапазону 1,3565 - 1,3665 і в рамках висхідного тренду, звідки вона має запас ходу до будь-якої з його кордонів.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо спробу повернення до підтримки 1,3565, до якої є ще невеликий запас ходу вниз. При розвороті від цього рівня вгору пара може повернутися до п'ятничних максимумів. Альтернативним сценарієм буде зниження підтримки тренду в області значень 1,3520.

Gold

Ціни на золото зросли у вівторок, коливаючись поблизу рекордного піку, досягнутого на попередній сесії, чому сприяли впевнені покупки центральних банків, тоді як інвестори чекали на протокол засідань Федеральної резервної системи та даних щодо інфляції в США у пошуках нових сигналів.

Котирування Gold досягли верхньої частини бокового діапазону 2279,03 - 2359,47 та тестують на міцність його верхню межу. Якщо її буде пробито, наступною метою для зростання стане рівень 2489,75.

Brent

Ціни на нафту зросли у вівторок після скорочення надій на те, що переговори між Ізраїлем та ХАМАС призведуть до припинення вогню в Газі та на тлі побоювань, що затяжний конфлікт потенційно може порушити постачання з ключового регіону Близького Сходу, що видобуває.

Ціна на суміш марки Brent відступила вгору від рівня 89,00, звідки все ще залишається запас ходу до п'ятничних максимумів і відкритий шлях для зростання в область 92 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: