Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 12.04.2024

Долар помірно виріс у четвер, оскільки слабші, ніж очікувалося, березневі ціни виробників у США не скоротили побоювань щодо інфляції, що зберігається, яка зміцнила впевненість у тому, що Федеральна резервна система відкладе зниження відсоткових ставок. в цьому році.

Представники ФРС, які виступали у четвер, також повторили необхідність терплячого підходу до пом'якшення грошово-кредитної політики, що призвело до зміцнення долара.

EUR/USD

Пара EURUSD торгується під тиск в очікуванні зниження ставки ЄЦБ у червні та на тлі зміцнення долара США. Ціна тестує на міцність пунктирну підтримку 1,0686, і якщо та буде пробита, зниження продовжиться до рівня 1,0606.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що ціна вийшла вниз із низхідного каналу, що дає підстави очікувати подальшого її ослаблення до рівня 1,0606.

GBP/USD

Пара GBPUSD досягла підтримки діапазону 1,2503 – 1,2690 між двома пунктирами і може тестувати його на міцність. Якщо рівень 1,2503 буде пробито, наступною метою на південь буде підтримка 1,2421.На чотиригодинному графіку GBPUSD ціна поки тримається вище за пунктирну підтримку 1,2503, що тримає пару в локальній невизначеності. Звідси можливе як відновлення, і спроба пробою. Другий сценарій виглядає вірогіднішим, якщо долар США продовжить зростання.

USD/JPY

Пара USDJPY закріпилася вище за рівень 153,03, тепер наступною технічною метою для зростання буде психологічний рівень у 154 єни за долар. Однак варто пам'ятати, що будь-якої миті Японія може провести валютну інтервенцію та обвалити ціну.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що все ще формується бичачий прапор, що є технічним сигналом продовження зростання. Альтернативним сценарієм буде повернення до підтримки 152 єни за долар.

USD/CAD

Пара USDCAD закріпилася вище за рівень 1,3665, вийшла вгору з висхідного каналу і зберігає запас ходу до наступного опору 1,3846.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо відкриття нової свічки вище за пробитий опір аптренда, що створює технічні передумови для зростання в боковику 1,3665 - 1,3846.

Gold

Ціни на золото зросли в п'ятницю і досягли історичного максимуму, оскільки покупки центральних банків на тлі геополітичної напруженості підтримали імпульс для жовтого металу, тоді як сильні економічні дані зі США не змогли послабити привабливість злитків.

Котирування дорогоцінного металу вийшли вгору з бокового діапазону 2279,03 - 2359,47 і знаходяться на шляху до наступного опору 2489,75.

Brent

Нафта зросла у п'ятницю, оскільки посилення напруженості на Близькому Сході підвищило ризик перебоїв у постачанні з нафтовидобувного регіону, хоча ринок готовий до тижневих втрат на очікуваннях меншого зниження відсоткових ставок у США цього року.

Ціна на суміш марки Brent продовжує торгуватися вище за рівень 89,00, і якщо він встоїть як підтримку, наступною метою для зростання буде область 92 доларів за барель. Альтернативним сценарієм буде зниження рівня 85,62.

Поділіться цією новиною: