День захисту дітей у Святошинському дитячому будинку-інтернаті

Кожна дитина заслуговує на турботу, любов і підтримку, особливо в такий значущий день як День захисту дітей. За традицією цього дня команда Double Case відвідала Святошинський дитячий будинок-інтернат у Києві. Ми привезли дітям подарунки та солодощі, провели з ними час, що дало змогу дітям забути про повсякденні турботи і насолодитися святом.

Кожна дитина заслуговує на щасливе та безпечне дитинство, проте є ті, які через низку життєвих обставин проживають у будинках-інтернатах. Незважаючи на зусилля педагогічного та виховного складу, багато хто з них відчуває брак уваги, що є дуже важливим для їхнього повноцінного розвитку. У цьому випадку кожен проявлений до них інтерес і турбота набувають величезного значення.

Double Case: Зустріч із дітьми інтернату - надання підтримки дітям у День захисту дітей

Святошинський дитячий будинок інтернат - це місце проживання дітей різного віку, які з різних причин опинилися без батьківського піклування. У будинку-інтернаті надаються умови для проживання, харчування, освіти та розвитку дітей, а також забезпечується їхня соціальна підтримка та психологічна допомога.
Однак стороння допомога ніколи не буває зайвою, тому команда Double Case всіляко намагається надавати підтримку і за можливості самостійно приїжджає до дітей.
Під час нашого візиту ми підготували та вручили дітям солодкі подарунки, ігри та передали вихователям предмети першої необхідності. Ми сподіваємося, що наша присутність і увага допоможуть їм відчути, що вони не самотні, і що є люди, які піклуються про них.

Маленькі кроки, велика сила: Допомагати може кожен!

Кожен із нас має можливість надати допомогу дітям і зробити свій внесок у покращення їхнього життя. Це можуть подарунки у вигляді іграшок, книжок, канцелярії, розвивальних ігор, фруктів, солодощів і просто уваги. Навіть невелика допомога або відвідування дитячого центру може принести їм радість і навіть змінити їхнє життя.
Ви завжди можете зв'язатися з адміністрацією закладу, якому хочете допомогти, і дізнатися, у чому саме в них є потреба. Також завжди можна просто завітати до інтернату та провести час із дітками.
Компанія Double Case надає навчання в галузі трейдингу в Україні. Наші студенти досягають успіху та гідно справляються з фінансовими викликами. Однак ми бачимо свою місію не тільки в тому, щоб допомагати людям здобути фінансову незалежність, а й надавати допомогу тим, кому це необхідно. Відвідування Святошинського дитячого будинку-інтернату стало для нас гарною традицією, яку ми плануємо продовжувати і віримо в те, що кожен з нас може зробити свій внесок у щастя і розвиток цих дітей.

01.06.2023

Поделитесь этой новостью: