Компанія Double Case у Львівському дитячому будинку №1: Підтримка в День захисту дітей

У той час, коли весь світ 1 червня відзначає День захисту дітей, важливо пам'ятати, що є діти, які особливо потребують не тільки захисту, а й турботи, уваги та підтримки. Це діти, які з різних причин опинилися в будинках інтернатах і дитячих будинках. За традицією цього дня колектив компанії Double Case відвідав Львівський дитячий будинок №1 для дітей сиріт.

Діти, які живуть у дитячих будинках, часто стикаються з різними труднощами. Вони відчувають відсутність родинної теплоти та підтримки, брак уваги та можливості спілкуватися з однолітками, що так необхідно для їхнього повноцінного розвитку.

Команда Double Case відвідала Львівський дитячий будинок №1 у День захисту дітей

Наша компанія постійно підтримує зв'язок із керівництвом закладу та слідкує за їхніми потребами. Але саме в цей день ми завжди намагаємося відвідати це місце, щоб влаштувати для дітей справжнє свято. Ми привезли з собою подарунки, включно з іграшками, розвиваючими матеріалами, фруктами та солодощами, а також провели час з дітками, поспілкувалися з ними та грали в цікаві ігри.

Допомогти дитячому будинку може кожен!

Такого роду акти доброти й уваги можуть мати величезний вплив на життя цих дітей. Це може бути найпростіший жест, як іграшки, книжки, солодощі та просте спілкування. Але саме такі моменти створюють особливий зв'язок і дають змогу дітям відчути, що вони не самотні і про них хтось піклується.
Дитячі будинки, незважаючи на державну та меценатську допомогу, ніколи не відмовляються у сторонній підтримці. Тож якщо ви хочете також надати допомогу, у вас є можливість зробити це.
Є список актуальних предметів, які є першими необхідними: це предмети особистої гігієни, білизна, канцелярія, а також розвиваючі ігри та набори для творчості. Ви завжди можете зв'язатися з адміністрацією закладу і дізнатися, що саме їм необхідно в першу чергу.
Однак крім цього ми завжди намагаємося пам'ятати про те, що поруч є ті, хто особливо потребує допомоги, і ми вважаємо, що ми можемо зробити свій внесок у поліпшення їхнього життя. Важливо зазначити, що наша поїздка до Львівського дитячого будинку №1 - це не поодинока подія. Ми прагнемо підтримувати постійний зв'язок із закладом і надавати допомогу в різних формах, а також віримо в те, що кожен із нас може зробити свій внесок у створення кращого майбутнього для цих дітей.

01.06.2023

Поделитесь этой новостью: