День захисту дітей у Дарницькому будинку-інтернаті

Міжнародний день захисту дітей, що припадає на перший день літа, відзначають у всьому світі з 1950 року. Це особливе свято, яке нагадує дорослим про те, як важливо дотримуватися прав дітей на життя, освіту, відпочинок, а також захист.

Позитивні емоції – це найкращий помічник на шляху одужання та основа доброго самопочуття, особливо якщо це стосується дітей. Дотримуючись цих правил, команда компанії Double Case проводить святкові заходи, присвячені різним датам. Так, 4 червня 2022 року вона відвідала Дарницький будинок інтернат, щоб надати підтримку дітям зі складними захворюваннями, подякувати медичному персоналу та надати їм допомогу. Але головна мета, звичайно ж, полягала в тому, щоб влаштувати для дітей яскраве свято та наповнити цей день радісними емоціями.

У будинку-інтернаті знаходиться близько 150-ти вихованців віком від 5-ти років. Деякі з них мають батьків, проте більша частина — сироти. Завдяки самовідданості та турботі педагогів, вдається прикрасити перебування дітей в інтернаті, проте персонал ніколи не відмовляється від сторонньої допомоги, розуміючи, що участь небайдужих людей найкраще позначається на настрої та емоційному стані дітей.

Double Case Київ

В цей день команда Дабл Кейс із Києва відвідала Дарницький дитячий будинок-інтернат для дітей з дефектами фізичного та розумового розвитку.

Команда Double Case принесла з собою все, що допомогло створити справжнє свято: кульки, фрукти та солодощі. Але в першу чергу, набори для догляду, вишивку бісером, розвиваючі ігри та канцелярію. Відомо, що ігри на розвиток рухових особливостей є найкращим засобом для тренування дрібної моторики та координації, крім того, вони дозволяють концентрувати увагу на конкретному об'єкті. Іграшки розвиваючого типу допомагають як адаптуватися в соціумі, а й сприяють коригуванні розумового розвитку.

Бажаючі надати допомогу вихованцям будинку-інтернату можуть зв'язатися телефоном з адміністрацією, погодити дату можливої ​​появи або придбати такі корисні та необхідні речі:

  • Товари першорядної ваги, які необхідні для фізичного здоров'я. Це може бути зимовий та літній одяг, зручне взуття, головні убори, комплекти спідньої білизни для дітей різного віку.
  • Ігри для навчання та інтелектуального розвитку. Завжди є потреба в канцелярському приладді, наборах для творчості, книгах та інших предметах, що сприяють коректуванню розвитку.
  • Емоційний інтелект. Навчання емоційному інтелекту відбувається через спілкування дітей з іграшками, причому йдеться не тільки про машинки і ляльки, але також ігри для соціалізації, конструктори, пазли, які допомагають розвивати дрібну моторику.

Академія трейдингу Double Case, відгуки про яку ви можете подивитися на сайті компанії, бачить свою місію не тільки у пошуку, підготовці та навчання трейдерів. Хоча на цьому рівні ми досягли значних результатів, відкривши для українців можливості фондових ринків для покращення власного добробуту. Крім цього, соціальна місія є не менш важливою і ми активно проводимо благодійні заходи.

06.06.2022

Поделитесь этой новостью: