День захисту дітей

Традиційно у більш ніж 30 країнах світу 1 червня відзначається одне з найбільш значущих свят — Міжнародний день захисту дітей. Головна мета цього свята у тому, щоб загострити увагу громадськості на реальних дитячих проблемах. При цьому важливо пам'ятати про надмірно високу кількість дітей, позбавлених не тільки батьківського тепла, але і будь-яких базових матеріальних благ. Тому цей день стає нагадуванням про те, що чужих дітей не буває і в наших силах забезпечити їм гідне майбутнє.

Сьогодні у Будинку малюки №1 знаходяться 86 малюків, 16 – у відділенні паліативної допомоги. Крім цього в установі є діти, які постраждали від війни і вони також потребують уваги та турботи.

Співробітникам установи, за участю міської влади та допомоги небайдужих мешканців за цей час змогли створити відмінні умови, забезпечуючи діток усім необхідним.

Double Case Одеса

Команда Double Case з Одеси відвідала Одеський будинок малютки №1 та влаштувала для дітей справжнє свято

Компанія Дабл Кейс активно бере участь у соціальному житті України та проведення благодійних заходів стало гарною традицією. У День захисту дітей ми відвідали Одеський будинок малюка №1 та постаралися влаштувати дітям справжнє свято з мильними бульбашками, кульками та різноманітними активними іграми. А участь запрошених аніматорів дозволила створити особливий святковий настрій. Крім частування для дітей, персоналу будинку малюки були передані медикаменти, засоби для господарських потреб, іграшки, продукти. Для старших дітей запросили тільки ласощі, тому що рештою більш-менш забезпечені. Також було передано необхідні дитячі ліки.

Про компанію Double Case

Double Case – це міжнародна компанія (Академія трейдингу), яка займається навчанням торгівлі на фінансових ринках. Серед головних партнерів – провідні брокери зі США, Європи та Азії. Наша місія полягає у пошуку, підготовці та кваліфікації трейдерів. Один з офісів компанії Дабл Кейс розташований в Одесі, допомагаючи одеситам освоїти особливості функціонування фондового ринку та в результаті робити перспективні інвестиції.

Ми пишаємося своїм містом і своєю країною, яка показала, що в цей непростий для нас час залишилося бажання та можливость допомагати іншим. І ми впевнені, що в наших силах зробити так, щоб діти, позбавлені батьківської любові та турботи, змогли жити та рости у комфортних та гідних умовах.

06.06.2022

Поделитесь этой новостью: