Технический анализ фьючерсных рынков. Теория и практика

О теоретических основах технического анализа и методах его практического применения, о том, почему необходимо использовать технические методы для прогнозирования движения цен и успешных финансовых операций.

newspaper

18.11.2020

Общая теория занятости, процента и денег (Джон Кейнс) фото

Загальна теорія зайнятості, відсотка і грошей (Джон Кейнс)

Книга Джона Кейнса розкриває лише самі загальні ази економічної дисципліни, які залишаються незмінними з ходом розвитку світової наукової думки, так як є наріжним каменем для формування всіх теоретичних положень будь-якої науки. Таким чином, навіть саме детальне вивчення книги не зробить з читача знавця економічної теорії університетського рівня. Тим більше що корисні практичні настанови тут відсутні. Але не варто нехтувати осягненням основи основ економіки, адже без базисного розуміння протікають в ній процесів освоїти практику успішного інвестування буде дуже важко.

newspaper

06.06.2019

Дисциплинированный трейдер (Марк Даглас) фото

Дисциплінований трейдер (Марк Даглас)

Марк Даглас – відомий трейдер і викладач, який вважається великим фахівцем в області торгової дисципліни. Він провів свій перший семінар з торгової психології в 1982 році, і після цього продовжив створювати унікальні програми навчання для трейдерів та інвесторів.

newspaper

06.06.2019

Зональный трейдинг (Марк Дуглас) фото

Зональний трейдинг (Марк Дуглас)

Книга «Зональний трейдинг» Марка Дугласа – одна з кращих книг по психології трейдингу. У книзі докладно описуються всі можливі труднощі, з якими стикаються всі трейдери.

newspaper

06.06.2019

Льюис Борселино - Учебник по дейтрейдингу фото

Льюїс Борселіно - Підручник з дейтрейдингу

Багато починаючі трейдери вважають, що для успішного заняття дэйтрейдингом потрібні тільки три речі: онлайновий торговий рахунок, надійний джерело котирувань в режимі реального часу і вірний джерело ринкової інформації.
newspaper

06.06.2019

Билл Вильямс - Торговый хаос

Білл Вільямс - Торговий хаос

Зміст книги Вільямса – це цікава історія його особистого практичного досвіду, який обвінчався успіхом і став згодом допомагати іншим людям.
newspaper

06.06.2019