Умови використання


Діє з 1 січня 2021 р.

Продукти та послуги Double Case надаються компанією ТОВ «Дабл Кейс». Ці Умови використання («Умови») регулюють використання вами веб-сайту, додатків та інших продуктів і послуг Double Case («Послуги»). Оскільки деякі з наших Послуг можуть являти собою програмне забезпечення, що завантажується на ваш комп'ютер, телефон, планшет або інший пристрій, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо автоматично оновлювати це програмне забезпечення і що ці Умови будуть застосовуватися до таких оновлень. Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови й зв'яжіться з нами, якщо у вас є які-небудь питання. Використовуючи наші Сервіси, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов, в тому числі політики, зазначені в цих Умовах.

Використання Double Case
Хто може користуватися нашими послугами

Ви можете використовувати наші Послуги тільки в тому випадку, якщо ви можете зробити висновок обов'язковий договір з Double Case, і тільки відповідно до цих Умов і всіма чинними законами. Коли ви створюєте свій обліковий запис Double Case і згодом використовуєте певні функції, ви повинні надати нам точну і повну інформацію, і ви погоджуєтеся оновлювати свою інформацію, щоб вона була точною і повною. Будь-яке використання або доступ будь-якою особою, яка не досягла 13-річного віку, заборонені, і в деяких регіонах і пропозиціях контенту можуть бути додаткові вимоги й / або обмеження.

Наша ліцензія для вас

Відповідно до цих Умов і Політикою Конфіденційності ми надаємо вам обмежену особисту, невиключну і відкличну ліцензію на використання наших послуг. Ви можете завантажувати контент з наших Сервісів тільки для особистого некомерційного використання, якщо тільки ви не отримаєте письмовий дозвіл Double Case на використання контенту іншим чином. Ви також погоджуєтеся з тим, що ви будете створювати, одержувати доступ і / або використовувати тільки один обліковий запис користувача, якщо це явно не дозволено Double Case, і ви не будете передавати третім особам доступ або доступ до інформації для вашого профілю. Використання наших Сервісів не дає вам права на інтелектуальну власність щодо наших Сервісів або контенту, до якого ви звертаєтеся.