2004

Консалтингова компанія Double Case була заснована у Нью-Йорку в 2004 році. Засновниками виступили біржові трейдери з багаторічним досвідом роботи на біржах США. Відмінною рисою стратегії розвитку компанії був інший підхід до торгівлі, ніж у більшості учасників фінансових ринків. Трейдери компанії не займаються швидкими угодами та не обмежують себе рамками одного активу.

Спочатку діяльність Double Case була зосереджена на торгівлі та залученні нових інвестицій. Працювати з ринком пропонувалося двома фіксованими інвестиційними портфелями для кожного клієнта, що гарантувало високий прибуток та мінімальні ризики у торгових операціях. Ця особливість втілилася в назві компанії Double Case.

2006

У 2006 р. через брак кваліфікованих трейдерів компанія відкриває свою першу Школу Трейдінга, наставники якої випускають досвідчених фахівців, з практичними навичками грамотного аналізу та прогнозування ринку. Крім цього, трейдери Double Case починають освоювати сферу торгівлі на валютному ринку Forex.

З кінця 2006 р. починається "Велика рецесія", велика економічна криза, що виросла з іпотечної кризи в США. Згодом криза набула світового характеру і почала проявлятися у зростанні безробіття, повсюдному зниженні обсягів виробництва, зменшенні попиту та цін на сировину. Більшість великих інвестиційних компаній і банків США зазнали краху, після чого був обвал на фондових ринках.

Завдяки підготовці в Школі трейдингу, трейдери Double Case стали одними з небагатьох, хто зміг помітити перші ознаки кризи, що насувається, і запобігти краху своєї компанії. Трейдери почали заздалегідь переводити активи своїх клієнтів із фондового ринку на валютний. Це викликало чимало критики з боку інших учасників ринків та призвело до втрати майже 20% інвесторів, які не бажали зв'язуватися з валютним ринком. Як виявилося, саме ці кроки дозволили компанії пережити кризу з мінімальними втратами.

2007

Щоб збільшити кількість досвідчених трейдерів та аналітиків на валютному ринку, з кінця 2007 р. Double Case активно розвиває Школу трейдингу. Навчальні програми були чітко структуровані і включали ряд обов'язкових до вивчення дисциплін:

 • теоретична підготовка;
 • фундаментальний та технічний аналіз ринку;
 • практична підготовка;
 • психологія торгівлі;
 • стратегічне планування;
 • економічне прогнозування.

Навчання також було поділено за рівнем початкової підготовки трейдерів:

 • Базовий теоретичний курс - початковий етап навчання, для тих, хто тільки починав свою роботу з ринками.
 • Базовий практичний курс – основи торгівлі та аналізу ринку.
 • Курси підвищення кваліфікації – спеціалізовані програми навчання для досвідчених трейдерів.

Компанія постійно покращувала та розширювала освітні програми, надавала допомогу своїм клієнтам у укладанні торгових угод та консультувала їх з усіх аспектів валютного ринку. У результаті Double Case стала лідером у сфері спеціалізованої освіти та підготовки торгуючих ліцензованих трейдерів.

2008

Своєчасний перехід на валютний ринок та подальший ажіотаж навколо нього, допоміг компанії розпочати стрімкий розвиток. Досягши нових висот, керівництво Double Case вирішило сфокусуватися на освітній сфері. Для здійснення торгових операцій фахівці компанії стали залучати сторонніх брокерів - AMEX, PSE, Interactive Brokers Group, Pelliron. Ці сервіси для трейдингу високо цінуються на фінансовому ринку, а їхні співробітники регулярно проходили курси підвищення кваліфікації в Double Case.

Наприкінці 2008 р. компанія укладає договір про партнерські взаємини з брокером Pelliron, який, крім виходу на ринок, надавав вигідні умови для трейдерів.

2015

У 2015 р. Double Case стала однією з найуспішніших компаній у сфері спеціалізованої освіти на території США. Щороку компанія активно навчала понад 2000 трейдерів у сфері валютної торгівлі. Цього ж року компанія спрямовує вектор свого розвитку на європейські країни та відкриває перше представництво у Мілані.

Таке розширення компанії стало одним із найкращих рішень, оскільки дозволило почати розробляти нові навчальні програми, об'єднавши американські та європейські практики. Після Італії представництва Double Case відкриваються у Лондоні (2015 р.) та 2 офіси у Кишиневі (2016 р.).

2021

У 2021 р. творці компанії, завершивши розробку навчальних програм для європейських офісів та отримавши ліцензію на ведення освітньої діяльності на території Європи, продовжили своє розширення в Україні. і у вересні 2021 року компанія відкриває відразу 4 офіси в найбільших містах країни:

 • Київ
 • Одеса
 • Львів