Одеський Будинок дитини №1

Компанія Double Case спільно зі своїм партнером, міжнародним брокером Pelliron, 4 червня відвідала Будинок дитини №1 у місті Одеса.

КУ «Міський спеціалізований будинок дитини №1» вже протягом 77 років допомагає своїм маленьким вихованцям, а саме дітям, позбавленим батьківського піклування від народження до 7 років. Установа була заснована в 1944 році на Куликовському провулку, але згодом, з 1972 року була переведена на Монастирський провулок, де розташовується і досі. На даний момент Будинок дитини – це одна з небагатьох установ країни, яка фінансується з міського бюджету, що дозволило у 2016 році відкрити тут відділення медичної допомоги та Центр ранньої медико-соціальної реабілітації.

Double Case спільно з брокером Пеллірон на своєму прикладі продемонстрували, що проявляти турботу та підтримку може абсолютно кожен. Все, що для цього потрібно – щире бажання та трохи вільного часу. Хочемо висловити особливу подяку адміністрації установи за те, що дозволили відвідати діток та провести з ними спільний час, незважаючи на карантин.

Цей візит не лише приніс масу позитивних емоцій маленьким вихованцям, а й значно допоміг Одеському Будинку дитини №1 у постачанні необхідних предметів для опіки дітей. Можна з упевненістю сказати, що з кожною доброю справою серце наповнюється радістю і щастям.

04.06.2021

Поделитесь этой новостью: