День захисту дітей у Львівському дитячому будинку

Це свято є ще одним нагадуванням для дорослих про те, що важливо ніколи не забувати про проблеми підростаючого покоління. В наших силах зробити так, щоб усі діти росли у мирі та добробуті.

Третього червня у Львівському дитячому будинку №1 для дітей сиріт відбувся святковий захід, присвячений Дню захисту дітей. Команда Double Case зі Львова відвідала дитячий заклад з метою створити справжнє свято для вихованців, щоб висловити їм свою підтримку і надати допомогу персоналу. Юні вихованці взяли активну участь у святковій програмі, отримавши у подарунок іграшки та солодощі.

Чим можна допомогти дитячим будинкам?

На це питання немає однозначної відповіді, бо насправді потрібне все: одяг, іграшки, підручники, канцелярське приладдя, посуд, медикаменти та багато інших речей. Проте крім цього є ще одне, чого потребує кожна дитина - це увага. Вихованці дитячих будинків здебільшого не мають батьків, тому вони особливо потребують не тільки турботи, а й повноцінного життя, яке неможливо уявити без особистого спілкування.

Кожен бажаючий може внести частинку своєї допомоги і для цього можна:

  • Допомогти фінансово. Дитячі будинки завжди зацікавлені у придбанні лікарських препаратів, одягу, білизни та всього того, що потрібно діткам. Якщо ви не знаєте, що потрібно купити, матеріальна допомога завжди виявиться корисною.
  • Закупити самостійно та передати речі, які необхідні дітям. Адміністрації дитячих установ можуть видати список потрібних речей, що допоможе придбати саме те, у чому є гостра потреба.
  • Приїхати відвідати дітей. Увага - це безумовно не менш щедрий дар, ніж гроші та подарунки. Проведення святкових заходів або жива участь у житті дітей найкраще позначається на їхньому настрої та світосприйнятті. Та й загалом речі ніколи не можуть стати стабільнішими за людські стосунки.
  • Інфопідтримкою. Ви завжди можете допомогти в поширенні інформації про дітей, які потребують допомоги.

Ми раді помічати, що людей, які прагнуть допомагати дітям, з кожним днем ​​стає більше. Безумовно, благодійність – це особистий вибір кожного, але однозначно, що це правильний вибір і той, хто робить добро іншому, іноді отримує від цього набагато більше.

Біржова Академія Дабл Кейс у Львові вже понад 15 років займається навчанням трейдингу, що у перспективі дозволяє захищати свій капітал та вчить заробляти на фінансових ринках. З огляду на нестабільну економічну ситуацію ця тема є однією з найважливіших для українців, бо, щоб допомагати іншим, потрібно також дбати про себе та власний добробут.

Ми досягли істотних результатів на цій ниві, однак це завдання не є єдиним у нашій роботі. Не менш важлива для нас місія – це соціальна активність, яка передбачає надання допомоги тим, хто цього потребує.

06.06.2022

Поделитесь этой новостью: