Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 9.08.2023

Долар США в середу знизився, оскільки зростання європейських ф'ючерсів на акції вказує на поліпшення схильності до ризику, незважаючи на свіжі ознаки проблем китайської економіки.

Тим часом учасники ринку очікують публікації даних щодо інфляції в США в четвер, які можуть дати підказки щодо майбутніх дій ФРС.

Напередодні представники американського центробанку дали учасникам ринку кілька голубиних сигналів. Президент ФРБ Філадельфії Патрік Харкер припустив, що відсоткові ставки вже досить високі, повторивши думку президента ФРБ Атланти Рафаеля Бостіка.

Однак повідомлення було далеко не однорідним: у понеділок глава ФРС Мішель Боуман заявила, що ймовірні подальші підвищення.

Зі свого боку інвестори очікують підвищення ставки на чверть пункту на наступному засіданні ФРС у вересні з імовірністю 86,5%.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує торгуватися всередині боковика 1,0903 - 1,1034, зберігаючи запас ходу до його нижньої межі.На чотиригодинному графіку EURUSD пара продовжує відскакувати вниз від опору низхідного тренду. З поточного технічного стану можливий ще один розворот ціни вниз.

GBP/USD

Пара GBPUSD все ще консолідується під опором діапазону 1,2647 – 1,2777. Технічні сценарії при цьому залишаються колишніми: або закріплення вище за рівень 1,2777, і зростання до мети 1,2866, або зниження у зазначеному боковику.На чотиригодинному графіку GBPUSD пара відпрацьовує боковик між пунктирною підтримкою 1,2696 та опором 1,2777. Розворот від його верхньої межі локально створює передумови зниження ціни.

USD/JPY

Пара USDJPY перейшла до консолідації в середині торговельного діапазону 141,84 – 144,97 поблизу максимумів минулого тижня. Для ясності у подальшому напрямку ціни необхідно дочекатися визначення ціни щодо цих піків.На чотиригодинному графіку USDJPY пара консолідується під пунктирним рівнем опору 143,53. Звідси можливі два технічні сценарії: або розворот вниз і повернення до підтримки 141,84, або пробою із закріпленням вище, що відкриє парі шлях до наступної мети 144,97.

USD/CAD

Пара USDCAD у вівторок залишила помилковий пробій лінії опору низхідного тренда та горизонтального рівня 1,3457, але повернулася до каналу. Не варто виключати тестування на міцність цих меж повторно. Але якщо даунтренд збереже актуальність, середньострокове зниження пари можливе рівня 1,3080 і нижче.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що помилковий пробій опору даунтренда був сформований розворотним патерном свічкового ведмежого поглинання. Локальною метою на південь наразі залишається пунктирний рівень підтримки 1,3394.

Gold

Зростання долара США у вівторок посилило тиск на котирування дорогоцінного металу. Ціна Gold опустилася в середину діапазону 1908,66 – 1949,80, оновивши п'ятничні мінімуми.

Технічно це створює передумови для подальшого ослаблення ціни на боковику. Однак дані щодо інфляції США в четвер можуть скоригувати динаміку золота, оскільки позначаться на волатильності американської валюти.

Brent

Ціни на нафту повернули ранкові втрати у середу, незважаючи на побоювання щодо низького попиту з боку найбільшого імпортера сирої нафти Китаю. Підтримку котируванням надали побоювання щодо скорочення пропозиції через скорочення видобутку Саудівською Аравією та Росією.

Ціна на суміш марки Brent, після повернення вчорашніх втрат, продовжує спроби закріпитися вище опору діапазону 81,80 - 85,62. Тим не менш, технічно котирування залишаються на роздоріжжі і можуть або повернутися до зазначеного коридору, або продовжити зростання до пунктирного опору в області 89 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: