Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 9.03.2023

У четвер долар США відступив від максимумів торгової сесії середи. Повідомлення голови Федеральної резервної системи Джерома Пауелла про те, що відсоткові ставки повинні підвищуватися і, можливо, швидше, ніж планувалося, щоб приборкати інфляцію, залишається домінуючим фундаментальним фактором, що впливає на настрої ринку.

На другий день свого виступу перед Конгресом у середу Пауелл підтвердив свою яструбину заяву, хоча й зробив обережне зауваження про те, що дебати про масштаби і траєкторію майбутнього підвищення ставок все ще тривають і залежатимуть від даних, що надходять.

Значний вплив на динаміку долара США та ринку загалом може мати п'ятничний звіт із зайнятості у США за лютий, що, ймовірно, скоригує напрям американського долара проти кошика валют.

EUR/USD

Пара EURUSD втрималася вище за мінімуми від 24-27 лютого, що створює технічні передумови для відновлення до пунктирного рівня опору 1,0695. Проте реакція долара США на п'ятничний звіт із зайнятості може скоригувати цей сценарій.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо консолідацію на рівні пунктирної підтримки 1,0536. Технічно сценарій відновлення виглядає ймовірним, при цьому найближчою метою зростання варто розглядати рівень 1,0606.

GBP/USD

Пара GBPUSD не змогла закріпитися нижче за мінімуми від 6 січня і перейшла до відновлення на тлі зниження долара США. Найближчою метою відновлення котирувань служить рівень 1,1904.На чотиригодинний графік GBPUSD бачимо, що закріплення під пунктирною підтримкою 1,1839 на рівні попередніх мінімумів не вдалося. Метою зростання служить область 1,1904 - 1,1918, та її подолання дозволить ціні продовжити шлях до лінії опору низхідного каналу.

USD/JPY

Пара USDJPY впала сьогодні після триденного зростання. Котирування досягли підтримки бокового діапазону 136,18 – 137,66. Звідси пара або розгорнеться вгору в біч, або продовжить падіння до рівня 135,19.На чотиригодинному графіку USDJPY намітився висхідний канал. Не виключено, що досягнувши його підтримки, котирування розгорнуться вгору. Якщо тренд не виправдається, парі буде відкритий шлях до наступної на південь мети 135,19.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжила зміцнення, внаслідок чого пробила опір бічного діапазону 1,3715 – 1,3794. Якщо рівень 1,3794 втримається як підтримка, наступною метою для зростання буде опір 1,3862.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо консолідацію пари на рівні 1,3794, що створює передумови для подальшого зростання рівня 1,3862.

Gold

Золото після падіння у вівторок утрималося вище рівня підтримки 1807,92 і відскакує від нього вгору.

Оскільки індекс долара не зміг подолати досягнутий опір, є ймовірність того, що підтримка 1807,92 Gold устоїть як мінімум до виходу п'ятничного звіту із зайнятості в США.

Найближчий опір для котирувань дорогоцінного металу знаходиться на рівні 1829,19.

Brent

Ціни на нафту у четвер сповільнили падіння. Більш значне, ніж очікувалося, скорочення запасів сирої нафти у США та надії на попит з боку Китаю зіткнулися з побоюваннями, що більш агресивне підвищення процентних ставок у США уповільнить економічне зростання та попит на енергоносії.

Котирування марки Brent під час падіння від опору трикутника досягли рівня підтримки 81,80. До нижньої межі фігури ціна чорного золота ще має невеликий запас ходу, звідки можливий розворот або вихід з трикутника вниз.

Поділіться цією новиною: