Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 9.02.2023

Долар США консолідується в межах значень торгової сесії понеділка. Інвестори продовжують перетравлювати коментарі представників ФРС, очікуючи на дані споживчої інфляції, які вийдуть наступного тижня.

Так, президент ФРБ Нью-Йорка Джон Вільямс заявив, що перехід до ставки за федеральними фондами в діапазоні від 5,00% до 5,25% «здається дуже розумним поглядом на те, що нам потрібно буде зробити цього року, щоб знизити дисбаланс попиту та пропозиції».

Ця риторика послідувала за коментарями голови ФРС Джерома Пауелла, який зберіг свій прогноз щодо перспектив процентної ставки у вівторок, коли повторив, що процес «дезінфляції» йде повним ходом.

Сьогодні певний вплив на динаміку долара США проти кошика валют можуть надати щотижневі дані щодо первинних звернень за допомогою з безробіття в США, які вийдуть о 15:30. Очікується, що кількість заявок становитиме 190 тисяч проти 183 тисяч тижнем раніше.

EUR/USD

Пара EURUSD так само залишається поблизу нижньої межі висхідного тренду, але поки не може пробити рівень 1,0749, що необхідно для її подальшого зростання. Це створює загрозу для пробою підтримки каналу.На чотиригодинному графіку EURUSD діапазон торгів пари обмежений підтримкою 1,0695 та опором 1,0777 (відзначені пунктирами). Консолідація в цьому боковіку може продовжуватися до появи драйверів новин волатильності.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує обережне відновлення після відскоку вгору від лінії тренду висхідного каналу. Але поки що ми не бачимо впевненого закріплення вище рівня 1,2068. Якщо воно станеться, зростання продовжиться. Інакше є можливість відкату до локальної підтримки 1,1990.На чотиригодинний графік GBPUSD бачимо, що ціна продовжує консолідацію під локальним пунктирним опором 1,2104. Якщо пара не зможе пройти його і закріпитися вище, можливі тимчасові торги у боковику 1,1990 – 1,2104 (між двома пунктирами).

USD/JPY

Волатильність пари USDJPY сповільнилася. Після падіння котирування консолідуються під рівнем 131,25, і поки незрозуміло, чи зможуть вони закріпитися нижче, чи його пробою виявиться хибним.На чотиригодинному графіку для пари USDJPY актуальним є локальний бічний діапазон 130,56 - 132,70 між двома пунктирами. Оскільки його підтримка поки не пробита, є можливість відновлення в коридорі з наступною бічною динамікою.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує тестувати на міцність рівень опору 1,3351, проте його пробої досі залишаються хибними. На цьому тлі потенціал зниження підтримки 1,3351 зберігається.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що спадний тренд поки не втратив актуальності, а пробої його верхньої межі виявляються помилковими. Тому все ще не втрачає актуальності сценарій ослаблення в рамках каналу до рівня підтримки 1,3351, а після її подолання – до мінімумів 1 лютого.

Gold

Ціни на золото продовжують відновлення, оскільки долар США перейшов до консолідації після зростання.

Тим часом, котирування поки що остаточно не закріпилися вище за рівень 1873,50. Якщо він буде підтверджений як підтримка, котируванням відкриється шлях до опору 1908,66.

Альтернативним сценарієм виявиться помилковий пробій рівня 1873,50, що може відправити ціну Gold до підтримки 1829,19.

Brent

Ціни на нафту в четвер в цілому залишаються стабільними, продовжуючи відновлення. Перспектива підвищення попиту на паливо в Китаї після відновлення обмежень після COVID була нівельована побоюваннями, що запаси нафти в США, що досягли максимуму за кілька місяців, можуть сигналізувати про послаблення попиту в Китаї.

Котирування марки Brent продовжують зростати в рамках бокового діапазону 81,80 – 85,62. Закриття бичачих денних свічок без верхніх тіней свідчить, що потенціал зміцнення зберігається.

Якщо рівень 85,62 буде пробитий і ціна закріпиться вище, наступною метою зростання буде пунктирний рівень 88,50.

Поділіться цією новиною: