Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 9.01.2024

Долар призупинив своє ралі у вівторок, оскільки трейдери підтвердили очікування значного зниження ставок ФРС цього року, вважаючи, що інфляція в США сповільнюється досить швидко. Тиск на американську валюту чинило падіння прибутковості казначейських облігацій США.

Така динаміка була частково зумовлена останнім дослідженням споживчих очікувань ФРБ Нью-Йорка, яке засвідчило, що прогнози споживачів США щодо інфляції в короткостроковій перспективі впали в грудні до найнижчого рівня майже за три роки.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує стримано торгуватися у нижній частині діапазону 1,0903 – 1,1034. Зважаючи на відсутність сьогодні важливих каталізаторів волатильності новин, пара може залишитися в діапазоні між максимумами і мінімумами торгової сесії п'ятниці.На чотиригодинному графіку EURUSD відступ ціни від вчорашніх максимумів створює технічні передумови повернення ціни до підтримки 1,0903.

GBP/USD

Зниження долара США дозволило парі GBPUSD повернутися до зростання. Ціна наближається до верхньої межі коридору 1,2613 - 1,2777, звідки може або розвернутися вниз, або перейти до тестування на міцність.На чотиригодинний графік GBPUSD запас ходу до опору 1,2777 залишається невеликим. Сигналом до подальшого зростання буде закріплення вище за цей рівень та оновлення максимумів від 28 грудня.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує планомірно знижуватися в межах діапазону 141,84 – 144,97. До нижньої межі коридору у пари ще достатній запас ходу.На чотиригодинному графіку USDJPY пара зупинилася в середині діапазону 141,84 – 144,97. Незважаючи на наявний потенціал подальшого зниження, рух у середині діапазону може йти з відкатами.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує триматися вище за рівень 1,3351. Якщо ця межа встоїть, можлива ще одна спроба зростання до п'ятничних максимумів.На чотиригодинному графіку USDCAD діапазон торгів обмежений пунктирним рівнем опору 1,3407 та підтримкою 1,3351. Розворот у цьому коридорі створює технічні передумови для повернення до рівня 1,3407.

Gold

Золото повернуло частину вчорашніх втрат на тлі зниження долара США. Тепер котирування дорогоцінного металу з середини діапазону 1998,19 - 2046,56 зберігають запас ходу до його опору.

Локально торговий діапазон для Gold залишається між максимумами та мінімумами торгової сесії понеділка.

Brent

Ціни на нафту стабілізувалися у вівторок після падіння на попередній сесії, оскільки ринки зважували напруженість на Близькому Сході з побоюваннями щодо попиту та зростання постачання ОПЕК.

Ціна на суміш марки Brent у понеділок пробила рівень підтримки 77,48, але сьогодні повернулася до цього кордону. Звідси можливе як повернення в діапазон 77,48 - 81,80, так і зниження до вчорашніх мінімумів.

Поділіться цією новиною: