Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 8.02.2024

У четвер долар США торгується у вузькому діапазоні і тримається трохи нижче за 12-тижневий максимум, досягнутий раніше на тижні, оскільки трейдери перетравлюють коментарі політиків на попередній сесії.

У середу кілька спікерів ФРС назвали низку причин, через які вони не відчувають необхідності терміново починати пом'якшення політики у Сполучених Штатах найближчим часом.

Ринок оцінює менш ніж 20% ймовірність того, що ФРС почне знижувати ставки в березні, що значно нижче, ніж на початку року, і майже 60% ймовірність зниження на 25 базисних пунктів у травні, згідно з даними FedWatch групи CME.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує плавне відновлення рівня підтримки 1,0749, зберігаючи запас ходу до опору 1,0818, позначеному пунктиром.На чотиригодинному графіку EURUSD пара продовжує відновлюватися в низхідному каналі, зберігаючи достатній запас ходу для його опору в області значень 1,0840.

GBP/USD

Пара GBPUSD під час відновлення досягла опору 1,2647. Технічно від нього можливий як розворот вниз і повернення до пунктирної підтримки 1,2503, так і спроба закріпитися вище за рівень 1,2647, що відкриє парі шлях до мети 1,2777.На чотиригодинному графіку GBPUSD консолідація під рівнем 1,2647 створює локальну невизначеність. Необхідно дочекатися визначення пари щодо цієї горизонталі, що прояснить подальший напрямок ціни.

USD/JPY

Пара USDJPY повернулася до тестування рівня опору 148,50 на міцність. Залежно від того, з якого боку від цього кордону закріпиться ціна, можливе як подальше зростання в область 150 єн за долар, так і повернення до підтримки 146,92.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо чергову спробу закріпитися вище за пунктирний опір 148,50. Сигналом до зростання буде закріплення вище за попередній максимум.

USD/CAD

Пара USDCAD знайшла підтримку на горизонтальному рівні 1,3457. Якщо він встоїть, можливий розворот вгору в коридорі 1,3457 – 1,3565 та відновлення до максимумів від 25 січня. Альтернативним сценарієм буде закріплення нижче рівня 1,3457 та зниження до мети 1,3351.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо розворот ціни нагору від підтримки 1,3457, що може бути як початком відновлення, так і тимчасовим відкатом перед подальшим ослабленням пари.

Gold

Ціни на золото стабілізувалися в четвер, оскільки опір представників ФРС США надіям ринку на швидке зниження відсоткових ставок компенсував попит на активи-притулку після того, як Ізраїль відхилив пропозицію ХАМАС про припинення вогню на тлі переговорів про припинення конфлікту в Газі.

На денному графіку дорогоцінного металу ціна продовжує консолідуватися в середині широкого симетричного трикутника, залишаючись в рамках діапазону 1998,19 - 2071,54. Така технічна картина свідчить про наближення часу імпульсного виходу ціни із постаті.

Brent

Нафта продовжує обережне зростання у четвер після того, як Ізраїль відхилив пропозицію ХАМАС про припинення вогню, тоді як слабкіший долар також підтримав ціни.

Котирування марки Brent продовжують відновлюватися від підтримки 77,48, залишаючись на шляху до опору 81,80, до якого ціни залишається достатній запас ходу.

Поділіться цією новиною: