Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 7.12.2022

Відновлення долара США проти кошика валют продовжується на тлі погіршення апетитів до ризику. У середу американська валюта зросла після того, як топ-менеджери найбільших банків США попередили про рецесію, що насувається.

Провідні банкіри з JPMorgan Chase & Co, Bank of America та Goldman Sachs заявили, що банки готуються до погіршення економіки наступного року, оскільки інфляція загрожує споживчому попиту.

Сьогодні основною макроекономічною подією дня стане оголошення підсумків засідання Банку Канади о 17:00. Очікується підвищення процентної ставки із 3,75% до 4,25%. Одночасно буде опубліковано супровідну заяву Банку Канади.

О 18:30 вийде щотижневий звіт із запасів сирої нафти в США від Міненерго (EIA). Прогнозується скорочення запасів на 2,758 мільйонів барелів проти попереднього зниження на 12,580 мільйонів барелів.

EUR/USD

Пара EURUSD знижується від опору висхідного каналу і досягла нижньої межі бокового діапазону 1,0461 – 1,0606. Враховуючи запас ходу до підтримки тренду, рівень 1,0461 може бути пробитий, кордоном для ослаблення буде рівень 1,0350На чотиригодинному графіку EURUSD пара тестує підтримку 1,0461 на міцність. Від того, з якого боку від цієї горизонталі закріпиться ціна, залежатиме подальший напрямок пари.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує знижуватися в рамках бокового діапазону 1,2068 – 1,2307, зберігаючи запас ходу до його підтримки. При його досягненні можливий як відскок нагору, так і спроба пробою та закріплення нижче. У другому випадку наступною метою на південь буде рівень 1,1904.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що залишається невеликий технічний потенціал до зниження ціни підтримки 1,2068, що підтверджується також запасом ходу для відпрацювання ведмежого прапора. А подальша динаміка ціни залежатиме від того, чи цей рівень устоїть.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує зміцнення за зростанням долара США. Котирування досягли горизонтального рівня опору 137,66 і якщо проб'ють його, зможуть продовжити шлях на північ до рівня опору даунтренда.На чотиригодинному графіку USDJPY рівень 137,66 поки зупиняє ціну. Враховуючи технічний запас ходу до опору висхідного каналу, спроба закріплення та консолідації цього рівня можлива. Актуальний рівень підтримки залишається на позначці 136,18.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує зміцнення, оскільки долар США зростає, а канадський долар падає через обвал цін на нафту.

У результаті котирування досягли опору бічного діапазону 1,3565 - 1,3661 і сьогодні тестують на міцність його верхню кордон. Якщо її буде пробито, наступною метою для зміцнення буде рівень 1,3715.

При цьому варто пам'ятати, що сьогоднішнє оголошення підсумків засідання Банку Канади може призвести до сплеску волатильності та скоригувати технічні орієнтири.На чотиригодинному графіку USDCAD пара виросла в рамках висхідного тренду, проте, враховуючи ширину каналу, невеликий запас ходу для подальшого зміцнення залишається.

Поки що неясно, чи зможе ціна закріпитися вище за рівень 1,3661, який зараз проторговується. Тим не менш, технічний потенціал для зростання до рівня 1,3715 є.

Gold

Незважаючи на зміцнення долара США, що триває, ціни на золото втрималися на рівні підтримки бічного діапазону 1765,25 - 1807,92.

Зараз і золото і індекс долара, з яким дорогоцінний метал торгується у зворотній кореляції, досягли ключових технічних рівнів. Подальша динаміка Gold залежить від можливості їхнього подолання.

На цьому фоні якщо рівень 1765,25 втримається як підтримка, є можливість відновлення ціни в поточному діапазоні. В іншому випадку закріплення котирувань під цим кордоном відкриє шлях до наступного на південь рівня 1729,33.

Brent

Спроба ф'ючерсів на нафту трохи відновитися у середу у зв'язку з надіями на покращення попиту в Китаї виявилася нетривалою.

Невизначеність щодо того, як діятиме західне обмеження цін на російську нафту, продовжують утримувати ринки в напрузі після різкого падіння цін під час попередньої сесії.

Котирування марки Brent у вівторок перейшли в діапазон 77,48 - 81,80 і знаходяться на півдорозі для його підтримки, зберігаючи запас ходу на південь.

 

Поділіться цією новиною: