Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 7.09.2023

Інтенсивне зростання долара США обвалило ієну до найнижчого рівня за останні десять місяців у четвер, водночас курс євро і фунта залишався близьким до тримісячних мінімумів. Інвестори продовжували сподіватися на стійку нестабільність у США, навіть незважаючи на економічну кризу і похмурі перспективи глобального зростання.

Останніми тижнями економічне зростання в Сполучених Штатах було названо "скромним", приріст робочих місць також був "стриманим", і дані від Федеральної резервної системи, опубліковані в середу, вказали на уповільнення інфляції в більшості регіонів країни.

Згідно з даними інструменту CME FedWatch, ринкові ціни показують, що ймовірність проведення Федеральною резервною системою ще одного підвищення процентних ставок у фінансовому секторі становить близько 47%.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує консолідуватись під рівнем 1,0749. Зараз у котирувань залишається невеликий запас ходу до пунктирної підтримки 1,0695, а при її пробою та закріпленні нижче ослаблення ціни може продовжитися до рівня 1,0606.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо консолідацію пари на рівні підтримки низхідного тренду, що все ще не виключає ймовірності розвороту вгору та переходу до висхідної корекції в рамках каналу.

GBP/USD

Пара GBPUSD змогла пробити рівень мінімумів від 25 серпня і наближається до підтримки бокового діапазону 1,2421 – 1,2647. До цього рівня залишається невеликий запас ходу, а за його досягнення не виключено тестування на міцність.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо зниження пари в коридорі 1,2421 – 1,2557. Шлях на південь котируванням відкритий, технічний потенціал ходу вниз є.

USD/JPY

Пара USDJPY перейшла до консолідації вище за рівень 146,92. Якщо вона зможе подолати нещодавні максимуми, наступною метою для зростання буде позначка 150 ієн за долар. Альтернативний сценарій – повернення в діапазон 144,97 – 146,92.На чотиригодинному графіку USDJPY сформувався локальний рівень опору 147,77, який ціні поки що не вдається подолати. Розворот від нього вниз створює передумови повернення до підтримки 146,92, від міцності якої залежатиме подальший напрямок ціни.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує тестувати на міцність рівень опору бокового діапазону 1,3565 - 1,3661, але пробої поки виявляються помилковими. На цьому фоні залишаються ймовірними як розворот у цьому біч вниз, так і закріплення вище рівня 1,3661 і зростання до наступної мети 1,3715.На чотиригодинному графіку USDCAD ціна консолідується під рівнем 1,3661. Підібгання до цієї горизонталі не виключає її пробою, але для цього необхідний буде фундаментальний драйвер.

Gold

Зростання долара США триває, через що зберігається тиск на котирування дорогоцінного металу.

Ціна золота після закріплення нижче за рівень 1936,88 знаходиться на півдорозі до найближчої підтримки 1908,66, до якої залишається невеликий запас ходу.

Brent

Ціни на нафту в четвер залишаються поблизу тижневих максимумів після того, як галузеві дані показали, що запаси сирої нафти в США, як очікується, впали минулого тижня, сигналізуючи про посилення поставок на тлі скорочення видобутку в Саудівській Аравії та Росії.

Котирування марки Brent залишаються поблизу максимумів торгової сесії вівторка, поки що так і не пробивши цієї позначки. З цього технічного положення котирування мають запас ходу до будь-якої з кордонів боковика 89,00 - 92,05.

Поділіться цією новиною: