Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 6.04.2023

Долар США обережно відновлюється другу торгову сесію поспіль, але залишаючись поблизу двомісячного мінімуму. Увага учасників ринку змістилася на п'ятничні дані про зайнятість у США, які, ймовірно, вплинуть на політику ФРС після того, як безліч даних цього тижня вказали на охолодження економіки.

Звіт з ринку праці вийде слідом за розчаровуючими даними сектору послуг від Інституту управління поставками (ISM) та даними про зайнятість у приватному секторі в середу, а також за спадом в обробній промисловості США в березні. Це стримує схильність до ризику та підвищує попит на активи-притулку.

Каталізаторами волатильності сьогодні о 15:30 можуть стати такі макроекономічні події:

  • Щотижневий звіт за кількістю первинних звернень за допомогою з безробіття в США. Згідно з прогнозом, кількість заявок буде на рівні 200 тисяч проти 198 тисяч у минулому періоді.
  • Звіт з ринку праці Канади за березень. Зміна зайнятості, згідно з прогнозом, становитиме 12,0 тисяч проти 21,8 тисяч у минулому періоді. У цьому рівень безробіття зросте з 5,0% до 5,1%.

EUR/USD

Пара EURUSD знизилася, відступивши до пробитого напередодні рівня підтримки 1,0903 та тестує його на міцність. Якщо ціні вдасться утриматися вище, пара може продовжити зміцнення наступної мети 1,1034.На чотиригодинному графіку EURUSD поки неясно, чи підтримка 1,0903. На цьому фоні варто розглядати як сценарій відновлення у разі закріплення вище пунктирного рівня 1,0927, так і повернення до підтримки 1,0777.

GBP/USD

Пара GBPUSD скоригувалась до рівня 1,2421. Якщо він втримається як підтримка, наступною метою для зростання буде опір 1,2647.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що пара відскочила вгору, трохи не доходячи до підтримки 1,2421. Цілями для відновлення є максимум торгової сесії вівторка і, при його оновленні, рівень 1,2647.

USD/JPY

Пара USDJPY намагається відступити вгору від рівня підтримки бокового діапазону 131,25 – 132,70. З поточного становища пара має запас ходу для відновлення.На чотиригодинному графіку USDJPY пара зросла до проміжного рівня 131,25. Його пробою та закріплення вище дозволить ціні продовжити зростання до опору 132,70.

USD/CAD

Пара USDCAD закріпилася вище за рівень підтримки 1,3457, що відкриває шлях для подальшого зміцнення до пунктирного опору 1,3530, а після його подолання - до рівня 1,3565.На чотиригодинному графіку USDCAD продовжується планомірне зростання, при цьому пара ще має запас ходу до рівня 1,3530. Проте реакція канадського долара на сьогоднішній звіт із зайнятості може скоригувати технічні орієнтири.

Gold

Ціни на золото впали з річного максимуму в четвер, оскільки долар трохи відновив свої позиції, торгуючись із дорогоцінним металом у зворотній кореляції. Однак динаміку можуть скоригувати п'ятничні дані щодо ринку праці США.

Котирування Gold після виходу вгору з симетричного трикутника зберігають потенціал зростання в рамках бічного діапазону 1998,19 - 2046,56, при цьому не виключений локальний відкат після імпульсу.

Brent

Ціни на нафту знизилися в четвер, оскільки слабкі економічні дані США викликали побоювання щодо потенційної глобальної рецесії та скорочення попиту. Тим не менш, котирування чорного золота залишаються вищими за мінімуми торгової сесії понеділка, коли тиждень відкрився з гепом вгору після того, як ОПЕК+ оголосив про скорочення видобутку, а запаси нафти в США впали.

Ціна на суміш марки Brent продовжує консолідацію під рівнем опору 85,62. Звідси залишається ймовірним як сценарій зниження до рівня підтримки 81,80, так і, у разі появи новинного каталізатора, пробій опір 85,62 зі зростанням в область 88 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: