Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 5.11.2023

Долар США продовжив зниження в понеділок. Американська валюта за минулий тиждень продемонструвала найбільше падіння з липня після того, як ФРС пом'якшила свою яструбину риторику, а макроекономічна статистика була дуже помірною.

Слабші, ніж очікувалося, дані зі США, а також більш м'які показники промислового виробництва і зниження прибутковості довгострокових казначейських облігацій, також завдали шкоди долару.

EUR/USD

Пара EURUSD під час зростання досягла опору 1,0749. Якщо долар США сьогодні продовжить відпрацьовувати слабкий звіт щодо зайнятості та залишиться під тиском, цей рівень може бути пробитий. Закріплення вище горизонталі 1,0749 відкриє парі шлях до наступної мети – пунктирного опору 1,0835.На чотиригодинному графіку EURUSD рівень 1,0749 тестується на міцність. Якщо пробити його не вдасться, ціна може відкотитись до пунктирної підтримки 1,0695. Альтернативним сценарієм буде продовження зростання рівня 1,0835.

GBP/USD

Пара GBPUSD різко зросла у п'ятницю на тлі зниження долара США. Котирування досягли рівня опору 1,2421. У разі його пробою, наступною метою зростання буде пунктирний рівень 1,2507. В іншому випадку ціна повернеться до підтримки 1,2307.На чотиригодинний графік GBPUSD пара торгується під опором 1,2421. Для ясності у подальшому напрямку необхідно дочекатися визначення пари щодо цієї горизонталі.

USD/JPY

Пара USDJPY на фоні зниження п'ятничного зниження долара США опустилася під рівень 150,00. Локальною метою на південь у разі подальшого ослаблення ціни будуть мінімуми від 30 жовтня.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що зниження пари було зупинено підтримкою висхідного тренду та пунктирним рівнем 149,29. Якщо ці рівні встоять, очікується середньострокового відновлення пари в рамках каналу в область максимумів минулого тижня.

USD/CAD

Пара USDCAD падає четверту сесію поспіль на тлі зниження долара США. Більш слабкі, ніж очікувалося, звіти щодо ринків праці США та Канади тримають ціну під тиском. Котирування намагаються закріпитися під рівнем 1,3661, причому у пари залишається достатній запас ходу до підтримки 1,3565.На чотиригодинному графіку USDCAD підтвердження рівня 1,3661 як опір створює технічні передумови послаблення ціни. Найближчою метою на південь буде пунктирна підтримка 1,3615.

Gold

Золото виросло у п'ятницю на тлі зниження долара США, але в понеділок втратило частину позицій.

Ціна дорогоцінного металу відступила вниз від опору бокового діапазону 1974,51 - 1998,19, і з цього технічного положення може сходити до будь-якої з кордонів коридору, оскільки фундаментальних драйверів поки що не вистачає для виходу з фази консолідації.

Brent

Ціни на нафту трохи зросли в понеділок, оскільки провідні експортери Саудівська Аравія та Росія заявили, що дотримуватимуться додаткових добровільних скорочень видобутку нафти до кінця року, зберігаючи дефіцит постачань. У той же час інвестори побоюються посилення санкцій США щодо іранської нафти.

Ціна на суміш марки Brent п'яту торгову сесію торгує рівень 85,62. Локально як цінові орієнтири варто розглядати максимуми і мінімуми торгової сесії п'ятниці.

Поділіться цією новиною: