Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 4.11.2022

Долар США у п'ятницю втратив частину попереднього зростання. Однак сьогодні, якщо дані щодо зайнятості США виявляться кращими за прогноз, втрати можуть бути компенсовані зростанням.

О 14:30 очікується звіт ринку праці США за жовтень. Прогнозується зростання рівня безробіття з 3,5 до 3,6%. А зміна кількості зайнятих у несільськогосподарському секторі (Nonfarm Payrolls) становитиме 200 тисяч проти 263 тисяч у минулому періоді.

Одночасно буде опубліковано дані щодо ринку праці Канади за жовтень.

Очікується, що безробіття зросте з 5,2% до 5,3%. А зміна зайнятості становитиме 10,0 тисяч проти 21,1 тисяч у минулому періоді.

EUR/USD

Пара EURUSD пробила підтримку висхідного тренду і відкотила до неї. За такої технічної картини ще залишається ймовірність того, що пробій був хибним. Але також сьогоднішній відкат може бути підтвердженням похилого рівня як опір. У цьому випадку котирування вирушать до горизонтального рівня підтримки 0,9700.На чотиригодинному графіку EURUSD висхідна корекція пари зупинилася під рівнем підтримки висхідного тренду. Більше ясності про те, чи буде цей рівень підтверджений як опір або пробитий знизу вгору, отримаємо, ймовірно, після реакції долара США на дані щодо Nonfarm Payrolls. При цьому пара має достатній запас ходу вниз до рівня 0,9700.

GBP/USD

Британський фунт у четвер втратив понад 3%, що стало найбільшим із вересневих потрясінь на ринку. Незважаючи на те, що Банк Англії очікувано підвищив процентні ставки до максимуму з 1989 року, він попередив інвесторів про ризик найтривалішої рецесії у Великій Британії принаймні за сто років. Це означає, що вартість запозичень у майбутньому, ймовірно, зросте менше, ніж очікується.

На цьому тлі пара GBPUSD наблизилася до нижньої межі бокового діапазону 1,1105 – 1,1300. Сьогодні бачимо локальне відновлення, але серйозне зростання пари під питанням, особливо напередодні звіту із зайнятості США.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що у пари технічно є запас ходу до опору боковика 1,1105 – 1,1300. При досягненні рівня 1,1300 можливий як розворот, так і набуття пробою. Який сценарій буде реалізовано, залежатиме в найближчі дві торгові сесії від американської валюти.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує торгуватися в середині бокового діапазону 144,97 – 150,00. Технічно середньостроково пара має запас ходу до будь-якої з кордонів коридору.На чотиригодинному графіку USDJPY зростання ціни було зупинено локальним опором 148,41. Зараз після розвороту ціна має запас ходу до локальної підтримки 146,86.

USD/CAD

Пара USDCAD у четвер досягала опору 1,3794. Однак сьогодні локальне зниження долара США та зростання цін на нафту призвели до втрати всіх попередніх позицій. Технічно ціна має запас ходу на південь до рівня 1,3565. Однак реакція пари на звіти щодо ринків праці США та Канади може призвести до оновлення технічних орієнтирів.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо спробу пари закріпитись під пробитим рівнем 1,3661, що створює технічні передумови для ослаблення підтримки 1,3565.

Gold

Золото, наблизившись до підтримки 1610,22, розгорнулося лише на рівні попередніх мінімумів. Котирування дорогоцінного металу сьогодні отримали підтримку з боку послаблення долара США.

Проте сьогодні на фоні новин можливий ще один сплеск волатильності долара США та золота на фоні зворотної кореляції з американською валютою. У результаті підтримки залишається актуальним рівень 1610,22. А якщо опір 1646,59 буде пробито, наступною метою відновлення буде рівень 1659,87, зазначений пунктиром.

Brent

Ціни на нафту зросли в п'ятницю на тлі ослаблення долара і ризиків пропозиції, що зберігаються. Проте відновлення стримується побоюваннями щодо рецесії та спалаху COVID у Китаї.

Тим часом, на противагу побоюванням щодо попиту очікується, що пропозиція буде обмеженою через майбутнє введення ембарго в Європі на російську нафту та скорочення запасів сирої нафти в США.

На цьому фоні котирування марки Brent пробили рівень опору бокового діапазону 92,05 – 94,84. Наступною метою для зростання тепер є рівень 98,43.

 

Поділіться цією новиною: