Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 4.08.2023

Долар відкотився від чотиритижневого максимуму щодо основних валют у п'ятницю, оскільки інвестори очікують на звіт про робочі місця, який може вплинути на траєкторію процентних ставок у США.

Головними подіями торгової сесії п'ятниці будуть звіти по ринках праці США і Канади за липень, які одночасно вийдуть о 15:30.

У США очікується скорочення темпів зростання середньої погодинної заробітної плати з 0,4% до 0,3%.

Зміна кількості зайнятих у несільськогосподарському секторі США (Nonfarm payrolls) при цьому, згідно з прогнозом, становитиме 200 тисяч проти 209 тисяч у минулому періоді.

Рівень безробіття при цьому залишиться незмінним на рівні 3,6%.

У Канаді очікується зміна зайнятості на рівні 59,9 тисяч проти 20,6 тисяч місяцем раніше, а також зростання рівня безробіття, згідно з прогнозом, з 5,4% до 5,5%.

EUR/USD

Пара EURUSD перейшла до консолідації у бічному діапазоні між підтримкою 1,0903 та пунктирним опором 1,0973. Вихід із цього боковика вгору чи вниз можливий на тлі підвищення волатильності долара США сьогодні у відповідь на дані зайнятості.На чотиригодинному графіку EURUSD пара консолідується в коридорі 1,0903 - 1,0973 в очікуванні новин і може протестувати на міцність будь-яку з його меж.

GBP/USD

Фунт стерлінгів упав у четвер після рішення Банку Англії підвищити ставки на чверть пункту у четвер. Ринки побоювалися, що ставку буде підвищено на 0,5%, але було розчаровано м'якшим рішенням.

У результаті пара GBPUSD впала до рівня підтримки 1,2647, але повернулася в середину діапазону 1,2647 - 1,2777, звідки може попрямувати до будь-якої з його кордонів.На чотиригодинний графік GBPUSD бачимо, що пара повернулася до зниження після локального відновлення. Однак, ця динаміка може бути скоригована реакцією долара США на сьогоднішню макростатистику.

USD/JPY

Цього тижня ієна коливалася близько середини торгового діапазону 141,84 – 144,97, оскільки трейдери намагалися оцінити толерантність Банку Японії до вищих доходностей після несподіваного коригування політики минулого тижня. Технічно ціна залишається на роздоріжжі і може сходити до будь-якої межі коридору.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що пара продовжує консолідацію, проторговуючи пунктирний рівень 142,90. Вихід за межі кордонів торгової сесії четверга можливий через сплеск волатильності долара у відповідь на звіт із зайнятості в США.

USD/CAD

Пара USDCAD закріплюється вище рівня 1,3351, підтвердивши його відкатом як підтримку. Для подальшого зростання парі необхідно закріпитися вище за максимуми від 7 липня, що відкриє котируванням шлях до опору широкого низхідного каналу в області значень 1,3430.На чотиригодинному графіку USDCAD пара тримається вище за підтримку 1,3351, але поки не оновила вчорашній максимум. Попередній липневий максимум помилкового пробою цього рівня поки що не пускає ціну вище, подальший напрямок пари може бути скоригований сьогоднішньою реакцією валют на звіти щодо ринків праці США та Канади.

Gold

Золото продовжує торгуватися під тиском, але його волатильність сповільнилася, оскільки долар США перейшов до консолідації напередодні публікації звіту із зайнятості у США.

Котирування дорогоцінного металу консолідуються під пунктирним рівнем 1936,88 і можуть продовжити шлях на південь до підтримки 1908,66, якщо американська валюта повернеться до зростання.

Brent

Ціни на нафту демонструють зростання вже шостий тиждень після того, як Саудівська Аравія та Росія, другий та третій за величиною виробники нафти у світі, пообіцяли скоротити видобуток до вересня.

Ціна на суміш марки Brent повернула у четвер усі втрати і знову підійшла до опору діапазону 81,80 – 85,62, під яким консолідується. З цього технічного положення не виключено тестування рівня 85,62 на міцність, тоді як альтернативним сценарієм буде зниження у вказаному боковику.

Поділіться цією новиною: