Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 26.10.2022

Долар США впав майже до тритижневого мінімуму по відношенню до основних валют у середу. Нові ознаки економічної слабкості у Сполучених Штатах розпалили чутки про те, що ФРС доведеться пом'якшити свою агресивну політику підвищення ставок.

Британський фунт тим часом наблизився до шеститижневого піку, досягнутого у вівторок після того, як новий прем'єр-міністр Великобританії Ріші Сунак пообіцяв вивести країну з економічної кризи та залишив Джеремі Ханта на посаді міністра фінансів.

Євро також залишається поблизу шеститижневого максимуму на фоні слабкості долара США та очікування на підсумки засідання ЄЦБ у четвер. Очікується, що центробанк підніме ставки на 75 базових пунктів.

Сьогодні новинний фон буде насиченим. Реакція долара США на економічні дані залежатиме від того, наскільки фактичні значення відрізнятимуться від прогнозу.

О 17:00 вийдуть дані щодо продажу нового житла в США за вересень. Вони, згідно з прогнозом, знизяться з 685 тисяч до 590 тисяч.

О 17:00 буде оголошено рішення Банку Канади щодо процентної ставки. Очікується, що її буде підвищено з 3,25% до 4,0%. Одночасно буде опубліковано звіт центробанку щодо грошово-кредитної політики та супровідну заяву Банку Канади.

О 17:30 вийде щотижневий звіт звіт із запасів сирої нафти в США від Міненерго (EIA). Прогнозується зростання запасів на 1,380 мільйонів барелів проти попереднього скорочення на 1,725 ​​мільйонів барелів.

О 18:00 розпочнеться прес-конференція Банку Канади.

EUR/USD

Пара EURUSD вийшла вгору з низхідного тренду, пробивши його опір. Одночасно ціна закріпилася вище за рівень опору 0,9899 і наближається до наступної мети 1,0071.

Досягши цього рівня можливий локальний розворот. Якщо ж ціна закріпиться вище за нього, наступною метою для зростання буде рівень 1,0151.На чотиригодинному графіку котирування EURUSD бачимо, що після пробою опору 0,9899 сформували бичачий прапор, який зараз відпрацьовується. Нова консолідація може розпочатися під опором 1,0071.

На той час, мабуть, технічну картину скоригує реакція євро на підсумки засідання ЄЦБ.

GBP/USD

Пара GBPUSD в ході зростання перейшла в технічний діапазон 1,1449 - 1,1722 і зараз перебуває на півдорозі до його опору.

Тимчасова слабкість долара США та локальний оптимізм навколо фунта на тлі політичних змін створює передумови для зростання GBPUSD до найближчого опору.На чотиригодинному графіку GBPUSD вчорашнє зростання було оформлене у вигляді бичачого прапора. Після закріплення вище за рівень 1,1449 бачимо відпрацювання фігури. Консолідація може розпочатися поблизу поточних значень, причому у пари залишається запас ходу до мети 1,1722.

USD/JPY

Пара USDJPY впала на тлі ослаблення долара США, що є сприятливим для курсу єни та економіки Японії.

Технічно пара USDJPY має запас ходу вниз до підтримки 144,97.На чотиригодинному графіку USDJPY найближчим рівнем підтримки для пари є локальна горизонталь 146,64, позначена пунктиром. Якщо вона зупинить ціну, є можливість відкату до опору 148,41. Інакше котирування можуть опускатися до горизонталі 144,97.

USD/CAD

Пара USDCAD падає під впливом послаблення долара США. Котирування пробили рівень підтримки 1,3565 і перебувають на шляху до наступної на південь мети 1,3457. При цьому реакція на засідання Банку Канади сьогодні може скоригувати технічну картину щодо пари.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що падіння ціни оформлене у вигляді ведмежого прапора вчора, відпрацювання якого продовжується сьогодні. На цьому тлі поблизу мінімумів 4 жовтня може розпочатись консолідація ціни.

Тим не менш, на фоні можливого сплеску волатильності технічні орієнтири можуть бути оновлені.

Gold

Золото виросло, оскільки долар США опинився під тиском. Котируванням Gold вдалося подолати опір 1659,87, зазначений пунктиром. До наступного опору 1679,91 залишився невеликий запас ходу.

Середньостроково на графіку є передумови до завершення формування патерну подвійне дно, лінія шиї якого розташована на рівні 1729,33.

Brent

Технічно ситуація на графіку Brent не зазнала змін за минулу добу. Ціна продовжує консолідацію під опором вузького бічного діапазону 88,50 – 92,05 в очікуванні нових фундаментальних драйверів волатильності.

Першим сценарієм залишається зниження Brent у вказаному боковику. Альтернативним сценарієм буде пробою рівня 92,05 та зростання до опору 94,84.

Поділіться цією новиною: