Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 25.01.2023

Долар знизився у вівторок і залишається під тиском після того, як дані показали, що як ділова активність у США сповільнилася як у виробничому секторі, так і у сфері послуг, а ділова довіра зміцнилася з початком нового року.

Аналітики зазначають, що це схоже на ще один фрагмент даних, що вказує на те, про що говорить ФРС: економіка досить стійка, щоб витримувати нові підвищення.

Ф'ючерси на фонди ФРС передбачають ще два підвищення ставки на чверть пункту до піку близько 5% до червня, перш ніж почне знижуватися цього року. Сам Федрезерв наполягав на тому, що він все ще має плани на підвищення на 75 базисних пунктів.

Основною подією торгової сесії середи стане оголошення підсумків засідання Банку Канади о 17:00. Очікується, що основну процентну ставку буде підвищено з 4,25% до 4,50%. Одночасно буде опубліковано звіт Банку Канади щодо грошово-кредитної політики та супровідну заяву.

О 18.00 відбудеться прес-конференція Банку Канади.

EUR/USD

Пара EURUSD консолідується під опором боковика 1,0749 - 1,0903 після того, як євро зріс у вівторок у відповідь на оптимістичні дані щодо ділової активності в Німеччині та єврозоні. Звідси не втрачають актуальності як сценарій спроби прориву і закріплення вище рівня з подальшим зростанням до мети 1,1139, і можливість розвороту в коридорі 1,0749 - 1,0903.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо локальний висхідний тренд, у якому, схоже, формується подвійна вершина – ознака розвороту. Сигналом подальшого зниження буде пробою вчорашніх мінімумів та закріплення під ними.

GBP/USD

Пара GBPUSD знижується, тестуючи на міцність підтримку боковика 1,2307 – 1,2421. Зараз висока ймовірність виходу з цього коридору вниз з подальшим ослабленням підтримки 1,2068.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо, що вчорашній пробій підтримки 1,2307 залишається хибним, ціна консолідується вище за рівень. На цьому тлі, незважаючи на низхідну динаміку на денному графіку, локального відновлення пари виключати не варто.

USD/JPY

Пара USDJPY досягла опору бокового діапазону 128,82 – 131,25 у вівторок, але відступила від нього вниз. Технічно не виключена спроба тестування на міцність лінії опору низхідного каналу, хоча зниження підтримки боковика може початися вже від поточних значень.На чотиригодинному графіку USDJPY видно, що ціна поки що не оновила вчорашній мінімум, що залишає можливість ще одного походу до опору 131,25. Пробій лоу вчорашнього дня дозволить котируванням продовжити зниження.

USD/CAD

Пара USDCAD утрималася вище підтримки бокового діапазону 1,3351 – 1,3457. Підібування до рівня 1,3351 не виключає ймовірності її пробою та падіння ціни до наступної підтримки 1,3207.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо відскок догори від горизонталі 1,3351, але питання її міцності все ще залишається відкритим. Тим не менш, не варто виключати локального відновлення ціни до попередніх максимумів і навіть до рівня 1,3457.

Gold

Ціни на золото втратили майже всі вчорашні позиції, проте залишаючись на шляху до опору бокового діапазону 1908,66 – 1949,80 і зберігаючи невеликий запас ходу до його верхнього кордону.

З поточного становища не виключено як продовження зростання рівня 1949,80 та її тестування на міцність, як і можливий розворот вниз від поточних значень.

Brent

Ціни на сиру нафту залишаються під тиском у середу, оскільки побоювання щодо глобальної рецесії компенсували оптимізм щодо відновлення попиту в Китаї та очікування того, що основні виробники збережуть поточну політику виробництва.

Котирування нафти марки Brent опустилися до нижньої межі діапазону 85,62 – 88,50. Якщо підтримка не встоїть, наступною метою на південь буде рівень 81,80, інакше очікується відновлення до поточного опору.

Поділіться цією новиною: