Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 24.02.2023

Долар США росте четверту сесію поспіль, намагаючись оновити максимуми від 17 лютого. Інвестори готуються до того, що процентні ставки в США зростатимуть довше, ніж передбачалося раніше.

У четвер дані зі США показали, що кількість американців, які подали нові заявки на допомогу по безробіттю, несподівано скоротилася минулого тижня, що свідчить про все ще жорсткий ринок праці та стійку економіку США.

Сильні економічні дані США та яструбина риторика представників ФРС цього місяця призвели до того, що долар відіграв свої втрати з початку року.

Сьогодні американська валюта може виявити чутливість до статистики витрат на особисте споживання в США о 15:30, оскільки вона є одним із показників інфляційної динаміки.

Базовий ціновий індекс витрат на особисте споживання, як очікується, зросте з 0,3% до 0,4% у місячному вирахуванні та скоротиться з 4,4% до 4,3% у річному.

Витрати фізичних осіб при цьому у місячному вирахуванні, як очікується, зростуть на 1,3% проти скорочення на 0,2% у минулому періоді.

EUR/USD

Пара EURUSD, схоже, закріпилася під пробитим рівнем 1,0606, що тепер відкрило ціні шлях до найближчої підтримки 1,0461, до якої ціна ще має великий запас ходу.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що пара підтвердила рівень 1,0606 як опір відкату. Оновлення вчорашніх мінімумів буде сигналом подальшого зниження.

GBP/USD

Пара GBPUSD підтвердила як опір рівень 1,2068, що середньостроково відкрило котируванням шлях до наступного рівня підтримки 1,1904.

На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо локальну консолідацію ціни після падіння. Для подальшого зниження до підтримки 1,1904 пари необхідно закріпитися нижче за мінімуми від 21 лютого.

USD/JPY

Динаміка пари USDJPY з початку тижня не змінилася, як і можливі технічні сценарії подальшого розвитку подій. Ціна продовжує консолідуватися під рівнем опору бокового діапазону 131,25 - 135,19, в якому може або розвернутися вниз, або прорватися з наступним зростанням до наступної мети 137,66.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо спробу ціни тестувати опір 135,19 на міцність. Сигналом подальшого зростання буде підтвердження цього рівня як підтримка.

USD/CAD

Пара USDCAD третій день тестує на міцність рівень опору бокового діапазону 1,3457 – 1,3565. На цьому фоні залишається можливість як розвороту в коридорі, так і закріплення вище рівня 1,3565, що відкриє парі шлях до наступної мети 1,3661.На чотиригодинному графіку USDCAD поки не зрозуміло, з якого боку від рівня 1,3565 пара зможе закріпитися. Не виключено, що сьогоднішні дані щодо витрат на особисте споживання в США, за значного відхилення від прогнозу, дозволять котируванням визначитися.

Gold

Золото лишається під тиском плавного зміцнення долара США. Котирування дорогоцінного металу консолідуються під горизонтальним рівнем 1829,19.

Технічно при такому положенні ціни Gold має запас ходу до найближчої підтримки 1807,92 після того, як ціна зможе закріпитися нижче мінімумів від 17 лютого.

Brent

Ціни на нафту зросли у четвер і продовжили зростання у п'ятницю, оскільки перспектива зниження експорту з Росії компенсує зростання запасів у США.

Підтримку цін надали новини про плани Росії скоротити експорт нафти зі своїх західних портів на 25% у березні, що перевищило оголошене скорочення видобутку на 500 000 барелів на добу.

На денному графіку котирування марки Brent відновлюються в симетричному трикутнику, що залишає ціною можливість відновлення рівня рівня опору 85,62.

Поділіться цією новиною: