Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 20.10.2023

Долар США обережно виріс у п'ятницю, чому сприяло зростання прибутковості казначейських облігацій. Проте динаміка його залишається бічною, ціна цього тижня консолідується.

У своїй промові в четвер голова ФРС Джером Пауелл заявив, що сила економіки США і напруженість на ринках праці, яка зберігається, можуть зажадати ще більш жорстких умов запозичення для контролю над інфляцією.

Фінансові ринки майже повністю очікують, що ФРС збереже відсоткові ставки на майбутньому засіданні з політики, порівняно з імовірністю близько 94% тиждень тому, згідно з даними інструменту CME FedWatch.

EURUSD

Пара EURUSD продовжує торгуватися у верхній частині бокового діапазону 1,0461 – 1,0606. Зважаючи на відсутність значних каталізаторів волатильності до кінця дня, можна очікувати локального зниження котирувань до вчорашніх мінімумів.На чотиригодинному графіку EURUSD межами торгового дипазону залишаються рівень опору 1,0606 та пунктирна підтримка 1,0536. Відступ вниз від рівня 1,0606 створює технічні передумови зниження ціни. Хоча, локально, з середини боковика можливий рух до будь-якої з його меж.

GBPUSD

Пара GBPUSD торгується поблизу підтримки бокового діапазону 1,2068 – 1,2307. Якщо горизонталь 1,2068 сьогодні встоїть, котирування можуть сходити на локальну корекцію до області вчорашніх максимумів.На чотиригодинному графіку GBPUSD як локальні торгові орієнтири виступають мінімуми і максимуми торгової сесії четверга. При цьому котирування ще мають невеликий запас ходу для зниження до рівня 1,2068, який може тестуватися на міцність, якщо долар США продемонструє сильніше зростання.

USDJPY

Пара USDJPY впритул підійшла до верхньої межі бічного діапазону 146,92 – 150,00 на тлі зростання долара США. Психологічний рівень 150 єн за долар може тестуватися на міцність, але його ймовірний пробій, швидше за все, виявиться хибним, розворот виглядає найбільш ймовірним сценарієм.На чотиригодинному графіку USDJPY наближення ціни до позначки 150 єн за долар створює технічні передумови для розвороту та повернення до пунктирного рівня підтримки 149,35.

USDCAD

Пара USDCAD намагається закріпитися вище за рівень 1,3715, але поки неясно, чи втримається ця горизонталь як підтримка. Наступною метою зростання буде рівень 1,3794. Альтернативним сценарієм буде повернення в діапазон 1,3661 – 1,3715.На чотиригодинному графіку USDCAD сформувався локальний висхідний тренд, вартість відступила від його опору. Котирування мають запас ходу до рівня 1,3661 в рамках низхідної корекції.

Gold

Золото швидко зміцнюється четверту торгову сесію поспіль, оскільки геополітичні побоювання стимулюють попит на безпечні активи.

Ціна Gold пробила рівень 1974,51 і намагається закріпитися вище за нього. Якщо він втримається як підтримка, зростання продовжиться до наступної мети 1998,19.

Brent

Ціни на нафту продовжили зростання в п'ятницю і перебувають на шляху до зростання другий тиждень на тлі зростання побоювань, що конфлікт між Ізраїлем і сектором Газа може поширитися на Близький Схід і порушити постачання з однієї з найбільших у світі нафтовидобувних країн.

Котирування Brent тестують на міцність рівень опору 92,05. Якщо закріплення вище за нього вдасться, наступною метою для зростання буде рівень 94,84.

Поділіться цією новиною: