Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 2.12.2022

Долар США залишається під тиском у п'ятницю, оскільки дані, що свідчать про зростання споживчих витрат у США, вселили надію інвесторів на те, що пік процентних ставок скоро буде досягнуто.

Дані у четвер показали, що споживчі витрати в США у жовтні зросли найвищими темпами з січня, а ринок праці залишався стійким. До того ж, кількість американців, які подали нові заявки на допомогу по безробіттю, скоротилася минулого тижня.

Основними подіями торгової сесії п'ятниці будуть звіти щодо ринків праці США та Канади 15:30, вихід яких зазвичай супроводжується сплеском волатильності.

У США очікується, що зміна числа зайнятих у несільськогосподарському секторі (Nonfarm Payrolls) у листопаді становитиме 200 тисяч проти 261 тисяч у минулому періоді. Рівень безробіття у своїй залишиться незмінним лише на рівні 3,7%.

У Канаді рівень безробіття, за прогнозом, зросте з 5,2% до 5.3%. А зміна зайнятості становитиме -10,0 тисяч проти 108 тисяч місяцем раніше.

EUR/USD

Пара EURUSD закріпилася вище за рівень 1,0461 і знаходиться на півдорозі до наступної мети - опору 1,0606. Будь-яка з цих кордонів може сьогодні протестуватися на міцність на тлі підвищеної волатильності долара США у відповідь на звіт із зайнятості.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо сформований бичачий прапор, що створює технічні передумови для подальшого зростання ціни. Враховуючи потенціал відпрацювання фігури, котирування можуть піднятися вище за рівень 1,0606 і закріпитися вище за нього.

GBP/USD

Пара GBPUSD на тлі зниження долара США пробила опір висхідного тренду і зросла в діапазоні 1,2068 – 1,2307. Нині ціна консолідується під його верхнім кордоном. Положення щодо цього рівня сьогодні залежатиме від реакції американської валюти на статистику ринку праці. У разі виходу з діапазону вгору, наступною метою зростання буде рівень 1,2421.На чотиригодинний графік GBPUSD після пробою опору широкого аптренда сформувався бичачий прапор. На цьому фоні є технічний потенціал зростання ціни на рівень 1,2421.

USD/JPY

Пара USDJPY сьогодні розпочала торги нижче за підтримку 136,19. Тепер наступною метою на південь є найближчий рівень підтримки 135,19.На чотиригодинному графіку USDJPY підтискання ціни до рівня 136,19 та його пробою створюють передумови для сильнішого падіння ціни. Динаміку можна скоригувати волатильністю американської валюти сьогодні.

USD/CAD

Пара USDCAD після падіння консолідується під рівнем опору 1,3457. Метою зростання залишається рівень 1,3565, а найближчою підтримкою - горизонталь 1,3351. Напрямок ціни залежатиме від реакції обох валют на сьогоднішні звіти щодо ринків праці США та Канади.На чотиригодинному графіку USDCAD формується проторговування під рівнем 1,3457, при цьому пара залишається на шляху до підтримки висхідного тренду. Проте технічні орієнтири можуть бути скориговані сьогодні на тлі сплеску волатильності.

Gold

Ціни у четвер стрімко зростали на тлі зниження американської валюти. Котирування досягли опору бокового діапазону 1765,25 – 1807,92.

Проте сьогодні ціна трохи відкотила від верхньої межі боковика. Технічно, ціна Gold може розвернутися у коридорі. Але якщо американська валюта й надалі втрачатиме позиції, прорив рівня 1807,92 відкриє шлях для зростання до наступної мети 1829,19 і вище, до рівня 1873,50.

Варто враховувати, що сьогодні на тлі звіту з ринку праці США можливий сплеск волатильності американської валюти та золота, що торгується з доларом у зворотній кореляції.

Brent

Ціни на нафту трохи знизилися в п'ятницю, були різноспрямованими. Проте, сподівання на подальше пом'якшення обмежень, запроваджених у зв'язку з COVID-19 у Китаї, можуть допомогти відновити попит на енергоносії та підтримати котирування чорного золота.

Котирування марки Brent не змогли подолати рівень опору 88,50 і відкотили вниз, зупинившись на підтримці 85,62. Звідси можливе відновлення в цьому діапазоні, так і рух на південь до рівня 81,80, якщо поточна підтримка не встоїть.

 

Поділіться цією новиною: