Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 19.02.2024

У понеділок долар залишався стабільним поблизу п'ятничних максимумів після зростання п'ятий тиждень поспіль на тлі сильних даних щодо інфляції. Сьогодні ринки США закриті у зв'язку із Днем президентів, обсяги торгів, ймовірно, будуть низькими протягом дня.

Протокол останнього засідання ФРС, який вийде у середу, ймовірно, стане основним релізом для інвесторів цього тижня.

Учасники ринку очікують зниження ставок ФРС приблизно на 90 базисних пунктів цього року, згідно з ціноутворенням грошового ринку, що різко нижче приблизно 145 базисних пунктів на початку лютого.

EUR/USD

Пара EURUSD залишається в середині діапазону 1,0724 – 1,0818 між двома пунктирами. У пари ще є запас ходу до його верхньої межі, а при її досягненні можливий як розворот вниз, так і спроба пробою та закріплення вище.На чотиригодинному графіку EURUSD бачимо, що пара майже досягла опору низхідного тренду, звідки не виключено розвороту вниз в області значень 1,0790. Альтернативним сценарієм буде вихід котирувань із тренду вгору.

GBP/USD

Пара GBPUSD на тлі зниження долара США залишається на шляху до верхньої межі коридору 1,2503 - 1,2647, яку може тестувати на міцність у разі зниження долара США, що продовжується.На чотиригодинний графік GBPUSD у пари залишається запас ходу до опору 1,2647. Визначення ціни щодо цього кордону, ймовірно, відбудеться вже після завершення вихідних у США.

USD/JPY

Пара USDJPY продовжує проторговувати психологічний рівень у 150 єн за долар, залишаючись на роздоріжжі. Технічно ймовірні сценарії як зростання рівня 151,72, і відкат в область 148 єн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY навколо рівня 150,00 намітився симетричний трикутник, що може бути провісником цінового імпульсу у будь-якому напрямку. У разі виходу з фігури вгору ціна може сходити до опору 151,72, а у разі пробою нижньої межі трикутника відкотити до пунктирної підтримки 148,50.

USD/CAD

Пара USDCAD тримається поблизу підтримки бокового діапазону 1,3457 – 1,3565. Звідси можливе як відновлення в коридорі, так і спроба закріплення нижче за рівень 1,3457, що відкриє котируванням шлях до лютневих мінімумів. Оскільки сьогодні в США і Канаді вихідний, торги можуть проходити в умовах обмеженої волатильності.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що пара тримається поблизу підтримки низхідного каналу. Звідси все ще можливий третій відскок вгору від підтримки тренду і відновлення до найближчої мети 1,3565.

Gold

Золото відновлюється після втрат минулого тижня, оскільки долар США втратив частину отриманих раніше позицій.

Ціна дорогоцінного металу знаходиться в середині діапазону 1998,19 - 2046,56, залишаючись на півдорозі до його опору. Проте не виключено, що із середини коридору ціна може відновити падіння.

Brent

Ціни на нафту впали, оскільки увага інвесторів повернулася до перспектив попиту після повідомлень про більш високі ціни виробників у США, найбільшому у світі споживачі нафти. Це посилило побоювання, що стійка інфляція і вищі відсоткові ставки обмежуватимуть зростання споживання палива.

Котирування марки Brent намагаються закріпитися вище за рівень 81,80. Якщо ціна підніметься вище за попередній максимум, є ймовірність подальшого зростання до опору 85,62. Альтернативним сценарієм буде відкат до мінімумів минулого тижня.

Поділіться цією новиною: