Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 14.07.2023

Долар США торгується близько 15-місячного мінімуму в п'ятницю і готовий продемонструвати найбільше тижневе зниження з листопада після того, як пом'якшення даних щодо інфляції в США посилили очікування того, що ФРС близька до кінця свого циклу підвищення ставок.

Ціни виробників у США практично не зросли в червні, а річний приріст інфляції виробників був найнижчим майже за три роки, показали дані в четвер.

Ринки, як і раніше, оцінюють 95-відсоткову ймовірність підвищення ставки ФРС на 25 базисних пунктів наприкінці цього місяця, як показав інструмент CME FedWatch, але не більше до кінця року.

Згідно з даними Комісії з торгівлі товарними ф'ючерсами, інвестори робили ставки на розворот долара протягом декількох місяців.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує зміцнюватися після того, як закріпилася вище за рівень 1,1139. Звідси ціна ще залишається запас ходу до найближчого опору 1,1306На чотиригодинному графіку EURUSD у середині діапазону 1,1139 – 1,1306 бачимо локальну консолідацію. Технічно з середини боковика можливий рух до будь-якої його меж.

GBP/USD

Пара GBPUSD зросла в межах діапазону 1,2989 – 1,3179, зберігаючи невеликий запас ходу до його опору. Без нових фундаментальних драйверів у цих рамках можливий розворот униз. Якщо ж долар продовжить слабшати, а ціна закріпиться вище рівня 1,3179, то наступною метою для зростання буде рівень 1,3304.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо невелику низхідну корекцію поблизу опору діапазону 1,2989 – 1,3179. Технічно звідси можливе як повернення до зростання, так і глибший відкат вниз.

USD/JPY

Пара USDJPY зупинилася в рамках діапазону між підтримкою 137,66 та пунктирним опором 138,73 (відзначений пунктиром). Якщо рівень 137,66 встоїть, пара може перейти до торгів у боковику на тлі мізерного фону новин.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що обидві межі коридору 137,66 – 138,73 підтверджені хибними пробоями. Відскок від підтримки вгору ще залишає парі запас ходу до пунктирного опору.

USD/CAD

Пара USDCAD продовжує оновлювати мінімуми, наближаючись до підтримки діапазону 1,3080 - 1,3207, до якої ціна залишається невеликим запасом ходу.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо, що пара підтверджує відскоком донизу локальний пунктирний рівень 1,3146. Технічно звідси можливе продовження падіння рівня підтримки 1,3080.

Gold

Золото впало в п'ятницю, нівелювавши зростання торгової сесії четверга, оскільки інвестори зафіксували прибуток після того, як у п'ятницю метал досяг майже місячного максимуму. Ціни продемонстрували найбільший тижневий приріст з квітня на очікуваннях неминучої паузи, що зростають, у підвищенні відсоткових ставок у США.

Котирування золота намагаються закріпитися вище за рівень 1949,80, і якщо він встоїть як підтримку, зростання може продовжитися до опору 1974,51.

Brent

Ціни на нафту демонструють зростання третій тиждень поспіль уперше з квітня, незважаючи на невелике падіння в п'ятницю через ширші побоювання з приводу перебоїв з поставками в Лівії та Нігерії, а також надій на зростання цін на нафту в США. попит на фоні охолодження інфляції.

Котирування марки Brent досягли опору діапазону 77,48 – 81,80. Звідси не виключено розворот вниз, хоча, судячи з близькості опору низхідного тренду, ціна може підтвердити його хибним пробоєм рівня 81,80.

Поділіться цією новиною: