Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 13.10.2022

Четвер на валютному ринку буде важливим днем, оскільки учасники ринку уважно стежитимуть за інфляційним звітом. Зростання цін вище за очікування підтримуватиме долар і побоювання щодо подальшої агресивної політики ФРС.

Варто зазначити, що тон протоколів FOMC у середу ввечері був яструбиним, не даючи надій на перепочинок у темпах підвищення ставок.

О 15:30 основною новиною дня стане публікація даних щодо інфляції у США. Згідно з прогнозом у вересні індекс споживчих цін у річному обчисленні скоротився з 8,3% до 8,1%, а у місячному вирахуванні зріс з 0,1% до 0,2%.

О 15:30 також вийдуть щотижневі дані щодо первинних заявок на отримання допомоги з безробіття в США. Очікується, що кількість зросте з 219 тисяч до 225 тисяч.

О 18:00 очікується звіт із запасів сирої нафти в США від Міненерго. За тиждень раніше запаси скоротилися на 1,356 мільйона барелів.

EUR/USD

Публікація протоколів FOMC у середу не привела до підвищення волатильності долара США, оскільки учасники ринку не отримали нових відомостей з тез документа, а яструбині плани вже були враховані в ціні.

На цьому фоні пара EURUSD продовжує консолідуватися на рівні підтримки 0,9700, проторговуючи його. На цьому тлі попередні сценарії не втрачають актуальності, а сьогоднішні дані щодо інфляції в США, ймовірно, внесуть ясність у закріплення пари вище або нижче за цей рівень.

Якщо горизонталь 0,9700 буде підтверджена як опір, наступною середньостроковою метою на південь залишається підтримка 0,9551.На чотиригодинному графіку EURUSD як технічний орієнтир варто розглядати межі боковика 0,9657 - 0,9747 між двома пунктирами.

GBP/USD

Пара GBPUSD відновилася до рівня опору 1,1105 та відскочила від нього вниз. Тепер котирування мають запас ходу до мінімумів торгової сесії вівторка. Тим часом фунт поки що має мало підтримки на тлі завершення схеми Банку Англії щодо викупу облігацій.На чотиригодинному графіку GBPUSD бачимо консолідацію пари під рівнем опору 1,1105, що виключає можливості подальшого падіння до дзеркального рівня підтримки 1,0913. Дорогою до нього в пари достатній запас ходу вниз.

USD/JPY

Пара USDJPY впевнено закріпилася вище максимумів від 22 вересня, за чим поки не було втручання Банку Японії в ринок. Тепер, коли ціна прорвала цей ключовий кордон, є ймовірність зростання до психологічного рівня опору 150,00 ієн за долар.На чотиригодинному графіку USDJPY бачимо, що ціна продовжила зростання після того, як піднялася вище за локальний рівень опору 145,89, сформований максимумами від 22 вересня. Формування двох невеликих бичачих прапорів створює передумови подальшого зростання ціни.

USD/CAD

Пара USDCAD намагається закріпитися вище за рівень опору 1,3794, але поки не змогла закріпитися вище максимумів від 30 вересня, що є необхідною умовою для подальшого зростання. Тим не менш, ціль для зміцнення USDCAD залишається на рівні 1,4001.На чотиригодинному графіку USDCAD триває локальна консолідація ціни між рівнями 1,3794 та 1,3840 (відзначений пунктиром). Можливо сьогодні, у разі підвищення волатильності долара США на тлі звіту щодо інфляції, пара зможе вийти за межі цього діапазону.

Gold

Золото призупинило падіння і другий день обережно відновлюється в рамках вузького боковика між рівнем підтримки 1659,87, зазначеним пунктиром, та опором 1679,91.

Зростанню котирувань Gold сприяє уповільнення висхідного ралі долара США, але ситуація може змінитися сьогодні у разі сильнішого, ніж прогноз, звіту з інфляції. .

Brent

Послаблення нафтових цін технічно має всі шанси отримати продовження. У середу котирування на суміш марки Brent пробили рівень підтримки боковика 92,05 - 94,84, але поки не закріпилися нижче за нього.

Звідси ціна має два варіанти розвитку подій. Перший - це повернення у вказаний коридор, якщо пробою виявиться хибним. Другий – це зниження до наступної на південь мети – підтримки 88,50, зазначеної пунктиром.

Поділіться цією новиною: