Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 10.04.2023

Долар США у понеділок відступив від п'ятничних максимумів. У п'ятницю дані щодо зайнятості у США вказали на напруженість на ринку праці, що посилило очікування чергового підвищення процентної ставки Федеральною резервною системою у травні.

До початку американської сесії волатильність на валютному ринку буде стриманою, оскільки у понеділок у Великій Британії та країнах єврозони тривають великодні вихідні.

Основні макроекономічні каталізатори волатильності почнуть надходити з середи: очікуються звіти щодо інфляції в США, публікація протоколів FOMC та засідання Банку Канади.

EUR/USD

Пара EURUSD продовжує тестувати на міцність рівень підтримки 1,0903. Звідси технічно ймовірні як відскок вгору і відновлення рівня 1,1034, і падіння під рівень, що може повернути пару до підтримки 1,0749.На чотиригодинному графіку EURUSD також немає ясності щодо того, з якого боку від рівня 1,0903 у результаті закріпиться пара. Становище щодо цієї горизонталі, ймовірно, проясниться ближче до середини тижня, оскільки у країнах єврозони ще продовжуються великодні вихідні.

GBP/USD

Пара GBPUSD проторговує рівень підтримки 1,2421, що створює технічні передумови для одного з двох сценаріїв: або зниження до рівня 1,2307, або відскоку вгору з відновленням до найближчої мети - максимум минулого торговельного тижня.На чотиригодинному графіку GBPUSD ціна консолідується під рівнем 1,2421 і поки що не зрозуміло, з якого боку від цієї горизонталі ціна остаточно закріпиться. Більше ясності варто очікувати, швидше за все, з вівторка, коли у Великій Британії завершаться великодні вихідні.

USD/JPY

Пара USDJPY досягла опору бокового діапазону 130,56 – 132,70. Якщо від нього вдасться розворот вниз, варто очікувати послаблення ціни в біч послідовно до рівнів 131,25 і 130,56.На чотиригодинний графік USDJPY від рівня опору 132,70 бачимо розворот вниз. У котирувань залишається великий запас ходу до пунктирної підтримки 130,56.

USD/CAD

Після того, як долар США відступив від досягнутого рівня опору, пара USDCAD відскочила вниз від верхньої пунктирної межі бокового діапазону 1,3457 – 1,3530. Звідси пара має технічний потенціал для зниження до мінімумів 3-4 квітня.На чотиригодинний графік USDCAD бачимо розворот пари вниз після консолідації під пунктирним опором 1,3530. На цьому тлі подальше ослаблення виглядає можливим технічним сценарієм.

Gold

Ціни на золото впали приблизно на 1% і опустилися нижче за $2000 у понеділок після того, як дані щодо зайнятості в США вказали на напруженість на ринку праці та підвищили очікування чергового підвищення процентної ставки Федеральною резервною системою в травні.

Ціна Gold впала нижче за підтримку 1998,19, що відкриває котируванням шлях на південь до підтримки 1974,51. Якщо пробою рівня 1998,19 виявиться хибним, ціна може повернутися в діапазон 1998,19 - 2046,56.

Brent

Ціни на нафту продовжують консолідуватися поблизу значень минулого тижня після зростання протягом трьох тижнів поспіль. Зменшення поставок із Саудівської Аравії та інших виробників ОПЕК+, що набирає чинності, врівноважило побоювання з приводу послаблення глобального зростання, яке може знизити попит на паливо.

Технічна картина на графіку Brent залишається незмінною: ціна формує проторгівлю під рівнем опору 85,62. Можливі сценарії розвитку подій залишаються колишніми: або ослаблення рівня підтримки 81,80, або пробою і закріплення вище опору 85,62 зі зростанням в область 88 доларів за барель.

Поділіться цією новиною: