Аналітичний огляд валютного та сировинного ринку на 1.03.2024

Долар у п'ятницю залишався стабільним після того, як дані показали, що інфляція у США поступово знижується.

Ряд сильних економічних даних США та нещодавні звіти, що показують постійний ціновий тиск, змусили трейдерів переосмислити, коли ФРС розпочне цикл пом'якшення монетарної політики. Останні очікування показують, що відправною точкою, мабуть, стане червень.

Ринки оцінюють 66%-ву ймовірність зниження ставок ФРС у червні, показав інструмент CME FedWatch, в порівнянні з березнем як відправна точка на початку року.

EUR/USD

Пара EURUSD впала, повернувшись у середину діапазону 1,0749 – 1,0903, звідки може сходити до будь-якої з його меж. .На чотиригодинному графіку EURUSD пара проторговує пунктирний рівень 1,0818. Закріплення нижче за нього відкриє ціні шлях до підтримки 1,0749.

GBP/USD

Пара GBPUSD продовжує тестувати на міцність рівень 1,2647. Пара на роздоріжжі і з технічної точки зору може повернутися до лютневих мінімумів, так і відновитися до максимумів цього тижня.На чотиригодинному графіку GBPUSD також залишається технічна невизначеність. Можливо в середині широкого низхідного каналу буде сформовано локальний боковик консолідації навколо рівня 1,2647.

USD/JPY

Пара USDJPY повернула вчорашні втрати, утрималася понад 150 ієн за долар. Консолідація в діапазоні між цим психологічним рівнем та лютневими максимумами може продовжуватись до появи фундаментального каталізатора волатильності.На чотиригодинному графіку USDJPY пара відновилася у локальному діапазоні 149,55 – 150,78 (між двома пунктирами). Від його верхньої межі можливий поворот ціни вниз.

USD/CAD

Пара USDCAD тримається вище за рівень 1,3565. Якщо ця горизонталь встоїть, котируванням буде відкритий шлях до наступної мети 1,3665. Однак не варто виключати ймовірність тестування поточної підтримки на міцність.На чотиригодинному графіку USDCAD бачимо проторгування рівня 1,3565 і неможливість поки що закріпитися вище максимумів від 13 лютого. Подальший напрямок ціни залежатиме від того, чи зможе ціна подолати цей кордон.

Gold

У п'ятницю ціни на золото коливалися близько місячного максимуму після того, як дані показали послаблення цінового тиску в США, що заспокоїло інвесторів, які чекають на червневе зниження процентної ставки Федеральною резервною системою.

Котирування дорогоцінного металу досягли опору боковика 1998,19 - 2046,56. Якщо подолати рівень 2046,56 не вдасться, ціна або продовжить консолідацію або перейде до зниження. Альтернативним сценарієм буде закріплення вище за рівень 2046,56 і зростання до наступної мети 2071,54.

Brent

Ціни на нафту зросли в п'ятницю і завершать тиждень помірним зростанням, оскільки ринки очікують рішення ОПЕК+ за угодами про постачання на другий квартал на тлі показників попиту, що відрізняються, для ключових споживачів США і Китаю.

Котирування марки Brent залишаються навколо рівня 81,80, сформувавши локальний діапазон торгів 80,61 – 83,19 між двома пунктирами. Вихід з нього вгору або вниз відбудеться, швидше за все, щойно з'явиться сильний фундаментальний драйвер.

Поділіться цією новиною: