VW за рік знизив продажі автомобілів у Китаї на 14%

У 2021 році німецький автоконцерн Volkswagen AG продав у Китаї близько 3,3 млн машин, що на 14% менше від показника за попередній рік, повідомляє The Wall Street Journal.

Це зумовлено глобальним дефіцитом напівпровідникових компонентів, заявив головний виконавчий директор Volkswagen Group China Стефан Велленштайн у вівторок. Також останнім часом компанія зазнавала деяких складнощів через новий сплеск захворюваності COVID-19.

При цьому компанія має намір збільшити продажі в КНР за підсумками поточного року приблизно на 15%, якщо ситуація з постачанням чіпів покращає, сказав він.

Завод VW у Тяньцзіні, портовому місті на півночі Китаю, нещодавно закрився через спалах захворювання коронавірусної інфекції. За словами Велленштайна, у грудні компанія також призупинила роботу підприємства в Нінбо, ще одному портовому місті на сході країни, після чергового невеликого спалаху COVID-19. VW випускає автомобілі на цих заводах у рамках спільних підприємств із FAW Group Corp. та SAIC Motor Corp.

Щодо виробничих планів компанії Велленштайн заявив, що діє "складна система обмежень, яка змінюється приблизно раз на тиждень". За його словами, останні локальні спалахи захворюваності китайська влада брала під контроль протягом кількох тижнів, що дозволило таким підприємствам, як VW, відновити виробництво.

11.01.2022

Поделитесь этой новостью: