Уолл-стріт закрилася в мінусі слідом за новим просіданням акцій Meta

Уолл-стріт завершила понеділок на негативній території, оскільки інвестори перетравлювали останні квартальні результати власника Facebook компанії Meta Platforms та інших гігантів. Акції Peloton підскочили після повідомлень ЗМІ про інтерес із боку потенційних покупців, включаючи Amazon.

Папери Meta Platforms впали на 5,1%, після того, як минулого тижня похмурий прогноз спровокував рекордний обвал ринкової вартості акцій власника соціальних мереж.

Тим часом акції Nvidia подорожчали на 1,7%, надавши індексу найбільшу підтримку.

Акції Peloton Interactive Inc підскочили майже на 21% після повідомлень ЗМІ про те, що Amazon та Nike вивчають потенційну можливість покупки виробника велотренажерів.

З початку 2022 року індекс S&P 500 знизився більш ніж на 5%, оскільки інвестори побоюються, що Федеральна резервна система США може підвищити відсоткові ставки швидше, ніж очікувалося.

Індекс Dow Jones при закритті торгів у понеділок не змінився, індекс S&P 500 знизився на 0,37% до 4.483,87 пункту, тоді як Nasdaq опустився на 0,58% до 14.015,668 пункту.

"Купівля на просіданні була вирішена раніше, до 2022 року. Гарантованої покупки на просіданні більше немає, - сказав Джейк Долархайд з Longbow Asset Management. - Ми спостерігаємо корекцію індексів та окремих цінних паперів на щоденній та щотижневій основі".

Акції Tyson Foods Inc подорожчали приблизно на 17% після того, як прибуток компанії за перший квартал майже подвоївся, випередивши прогнози, чому сприяло підвищення цін.

08.02.2022

Поделитесь этой новостью: